Technický manažér / správca objektov

Bratislavská správcovská spoločnosť, s. r. o.

Miesto práce
Rusovská cesta 36, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1300 - 1600 EUR/mesiac, podľa praxe, vzdelania a pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technická správa objektov (riadenie dodávateľov, technická evidencia)
Koordinácia a kontrola činností dodávateľov, zabezpečovanie a porovnávanie cenových ponúk
Zabezpečovanie revízií a odborných skúšok a odstraňovanie zistených závad
Kontrola cca. 10 spravovaných domov v rámci Bratislavy
Styk s úradmi (mestské časti, stavebné úrady)
Komunikácia a starostlivosť o zástupcov vlastníkov spravovaných objektov
Účasť na domových schôdzach (cca. 1-2x mesačne)

Motivujúce a prehľadné ohodnotenie a bonusy
Práca v príjemnom a odbornom kolektíve
Staráme sa o dobré pracovné prostredie a ľudský prístup
Služobný automobil, smartfón s internetom
50% práce v kancelárii, 50% práce mimo kanceláriu
Účasť na školeniach a teambuildingoch
Vlastný systém zaškolenia zamestnanca, odborná podpora
Každoročný platový rast

Vzhľadom na kapacitné možnosti odpisujeme v priebehu 30 dní len záujemcom, ktorých pozývame na osobný pohovor. Vážime si každého záujemcu o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný / Strojársky / Elektrotechnický

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft Windows - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Organizačné a komunikačné schopnosti

Spoločnosť sa zaoberá správou domov. Zabezpečujeme celkovú agendu okolo správy domu (technickú, ekonomickú a právnu). Bratislavská správcovská spoločnosť spravuje cca 6000 bytov a nebytových priestorov vo viacerých mestských častiach mesta Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Bratislavská správcovská spoločnosť s.r.o.
Rusovská cesta 36
85101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ljuben Patorčev
E-mail: poslať životopis
ID: 988431   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1300 - 1600 EUR/mesiac, podľa praxe, vzdelania a pracovného nasadenia