KPI manažér technického oddelenia

Bratislavská správcovská spoločnosť, s. r. o.

Miesto práce
Rusovská cesta 36, Petržalka
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1300 - 1600 EUR/mesiac, podľa praxe, vzdelania a pracovného nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola plnenia úloh technického oddelenia (6-7 technikov)
- využívanie plánovacieho softvéru, evidencia úloh, revízií, odborných prehliadok a skúšok, požiarnych kontrol
- vyhodnocovanie spokojnosti zákazníkov

Práca v príjemnom a odbornom kolektíve
Staráme sa o dobré pracovné prostredie a ľudský prístup
Smartfón s internetom
Účasť na školeniach a teambuildingoch
Vlastný systém zaškolenia zamestnanca, odborná podpora
Každoročný platový rast

Vzhľadom na kapacitné možnosti odpisujeme v priebehu 30 dní len záujemcom, ktorých pozývame na osobný pohovor. Vážime si každého záujemcu o prácu v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

3

Spoločnosť sa zaoberá správou domov. Zabezpečujeme celkovú agendu okolo správy domu (technickú, ekonomickú a právnu). Bratislavská správcovská spoločnosť spravuje cca 6000 bytov a nebytových priestorov vo viacerých mestských častiach mesta Bratislavy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3409593  Dátum zverejnenia: 4.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1300 - 1600 EUR/mesiac, podľa praxe, vzdelania a pracovného nasadenia