Office manager (Ref. č.: BTB-OM)

Bratislava Tourist Board

Miesto práce
Šafárikovo námestie, Staré Mesto
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri organizovaní stretnutí v priestoroch spoločnosti, vyhotovovanie zápisov z rokovaní a zabezpečovanie potrebného servisu
- tvorba prezentácií a jednoduchých grafických materiálov
- zabezpečenie administratívnej podpory vedeniu spoločnosti
- korešpondencia (listov, emailov, jazyková kontrola textov pred odoslaním a zverejňovaním)
- zabezpečenie plynulého chodu kancelárií (objednávanie kancelárskych potrieb a občerstvenia vrátane ich vyzdvihnutia)
- organizovanie stretnutí, komunikácia s inštitúciami mesta, štátu, vítanie, ohlasovanie a uvádzanie návštev
- evidovanie a spracovanie poštovej korešpondencie, vrátane vyzdvihovania pošty
- iné podľa zadania

- príjemné pracovné prostredie/priateľský kolektív
- počítač, mobilný telefón
- team buildingové aktivity
- pracovisko v centre hlavného mesta
- zvýhodnená cena na Multisport kartu

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu a motivačného listu v SLOVENSKOM jazyku s aktuálnou fotografiou.
Organizácia bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
grafické programy - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- príjemné vystupovanie
- komunikatívnosť
- administratívne zručnosti
- precíznosť a presnosť pri plnení úloh
- samostatnosť
- základy v ďalšom cudzom jazyku výhodou

Bratislava Tourist Board – organizácia destinačného manažmentu a marketingu rozvíja a promuje Bratislavu vo všetkých formách cestovného ruchu, podporuje jej prezentáciu, vytvára platformu spolupráce súkromného a verejného sektoru v oblasti cestovného ruchu. Iniciuje rozvoj cestovného ruchu v Bratislave. Plní úlohu Convention Bureau a zabezpečuje informačný servis pre návštevníkov mesta prostredníctvom svojich turistických informačných centier v historickom centre mesta a na ďalších vstupných bodoch do destinácie.
Organizácia je právnickou osobou založenou podľa § 13 a nasl. zákona č. 91/2010 Z. z. o podpore cestovného ruchu v znení neskorších predpisov na podporu a vytváranie podmienok na rozvoj cestovného ruchu s cieľom vybudovať z Bratislavy významnú a medzinárodne renomovanú destináciu cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Primaciálne námestie 1
814 99 Bratislava

Kontakt

ID: 3925518  Dátum zverejnenia: 18.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac