Pracovník turistického informačného centra – front office (Ref. č.: TIC BTB)

Bratislava Tourist Board

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.1.2019, možný aj skorší nástup
Mzdové podmienky (brutto)
od 900 EUR brutto, resp. dohodou, v závislosti od odborných skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a flexibilného človeka, ktorému vyhovuje pracovať v dennej zmennej prevádzke (nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas vrátane víkendov a sviatkov). Prevádzkový harmonogram sa zostavuje mesiac vopred s prihliadnutím na potreby zamestnanca.

Súčasťou pracovnej náplne je:
Poskytovanie všeobecných a turistických informácií pre obyvateľov a návštevníkov mesta
Predaj produktov a služieb cestovného ruchu
Spolupráca so subjektami poskytujúcimi služby a produkty CR
Vedenie administratívno-ekonomickej agendy spojenej s výkonom práce
Práca s registračnou pokladňou

Miesto výkonu práce:
prevádzka TIC Hlavná stanica, striedavo TIC Klobučnícka ul.

benefitom je stabilné pracovné prostredie,
flexibilná pracovná doba,
samozrejmosťou sú stravné lístky,
príplatky za prácu cez víkendy a sviatky
možnosť komunikovať v cudzích jazykoch
občasná možnosť účasti na zahraničnej prezentácii destinácia Bratislava

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám tvoj životopis v SLOVENSKOM jazyku s aktuálnou fotografiou. Predmet mailu musí obsahovať slovné spojenie "TIC BTB". Zaslaná žiadosť musí spĺňať uvedené požiadavky v ostatnom prípade nebude zaradená do výberového konania. Organizácia bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Termín nástupu sa môže eventuálne zmeniť podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, humanitné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k mestu Bratislava
Všeobecná znalosť pamiatok a atraktivít hlavného mesta a regiónu
Geografická orientácia a práca s mapou
Orientácia vo fungovaní verejnej dopravy v hlavnom meste a regióne
Znalosť miestopisu Bratislavy
Dobré komunikačné zručnosti
Prosociálne správanie
Zvládanie záťažových situácií
Príjemné vystupovanie
Znalosť viacerých jazykov výhodou

Bratislava Tourist Board – organizácia destinačného manažmentu a marketingu rozvíja a promuje Bratislavu vo všetkých formách cestovného ruchu, podporuje jej prezentáciu, vytvára platformu spolupráce súkromného a verejného sektoru v oblasti cestovného ruchu. Iniciuje rozvoj cestovného ruchu v Bratislave. Plní úlohu Convention Bureau a zabezpečuje informačný servis pre návštevníkov mesta prostredníctvom svojich turistických informačných centier v historickom centre mesta a na ďalších vstupných bodoch do destinácie.
Organizácia je právnickou osobou založenou podľa § 13 a nasl. zákona č. 91/2010 Z. z. o podpore cestovného ruchu v znení neskorších predpisov na podporu a vytváranie podmienok na rozvoj cestovného ruchu s cieľom vybudovať z Bratislavy významnú a medzinárodne renomovanú destináciu cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Šafarikovo nám. 3, P.O.BOX 349
811 02 Bratislava
ID: 3818008  Dátum zverejnenia: 25.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900 EUR brutto, resp. dohodou, v závislosti od odborných skúseností uchádzača