Content Manager/Web Admin (Ref. č.: POHOVOR BTB)

Bratislava Tourist Board

Miesto práce
Šafarikovo nám. 3, Bratislava
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a kreatívneho človeka so skúsenosťami so správou webu a vytváraním tematického obsahu.

Súčasťou pracovnej náplne je aj:
- písanie tematických PR článkov, spracovanie textov, grafických podkladov, tlačových správ
- komunikácia s dodávateľmi služieb
- správa a aktualizácia aplikácie a webu cez Wordpress
- spolupráca s dodávateľom programátorských prác na úpravu webu a aplikácie pri rozširovaní funkcionalít
- analytika, štatistiky a SEO
- spracovanie podkladov pre všetky formy elektronickej prezentácie
- správa domén
- tvorba a evidencia fotobanky
- inzercia, ATL, BTL komunikácia

Najväčším benefitom je skvelé pracovné prostredie, v ktorom sa nikdy nebudeš nudiť, rovnako ťa nenecháme ani hladného a k tomu ťa čaká sem tam nejaká služobná cesta. Notebook, telefón a návšteva rôznych podujatí je samozrejmosť.

V prípade, ak spĺňaš vyššie uvedené požiadavky, prosím zašli nám tvoj životopis v SLOVENSKOM jazyku s aktuálnou fotografiou. Predmet mailu musí obsahovať slovné spojenie "POHOVOR BTB". Zaslaná žiadosť musí spĺňať uvedené požiadavky v ostatnom prípade nebude zaradená do výberového konania. Organizácia bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Termín nástupu sa môže eventuálne zmeniť podľa dohody.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.2.2018 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Žurnalistika, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft PowerPoint - základy
Microsoft Outlook - základy
Google Analytics - základy
WordPress - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreativita
Samostatnosť
Komunikatívnosť, kolektívnosť/tímový hráč
Znalosť problematiky cestovného ruchu

Oblastná organizácia cestovného ruchu Bratislava Tourist Board bola založená v zmysle Zákona 91/2010 Z.z. o podpore cestovného ruchu. Hlavným cieľom a víziou organizácie je rozvoj cestovného ruchu na území mesta Bratislava, zvýšenie návštevnosti mesta domácimi, ale najmä zahraničnými turistami. Cestovný ruch patrí medzi najdynamickejšie sa rozvíjajúce odvetvia svetového hospodárstva jeho význam dokumentuje skutočnosť, že podiel cestovného ruchu na svetovom hrubom domácom produkte i na zamestnanosti predstavuje až 10%.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Šafarikovo nám. 3
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Maroš Plitko
Tel.: +421 908 755 661
E-mail: poslať životopis
ID: 2970770   Dátum zverejnenia: 5.2.2018