IT technik/IT tester/programátor/net.programátor/vývojár

Brati@Sora s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Taliansko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
minimálne od 1.200 € čistá mesačná mzda podľa zručností a znalostí, zaučenie približne 2 - 3 mesiace v Taliansku (počas zaučenia zamestnávateľ na svoje náklady zabezpečuje ubytovanie a stravovanie - raňajky, obed, večera alebo namiesto stravovania denné stravné podľa zákona 45 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IT technik, vývojár softvéru, analytik (.net vývojár, IT tester, Java Developer, analytik Java C);
Senior Java Developer:
Programming languages:
• Java (from 1.6 and later)
• J2EE
• PL/SQL
• Html
• Javascript
Framework:
• Spring 3: Spring MVC, Spring Security, Spring Boot
• Hibernate 3
• Spring batch 2.1
• Spring integration 2.0
• Angular (from 6 and later)
• JQuery (Ajax)
• Jsp / Jstl
• Rest services / Web services / JSON
• Tiles 2.0
• Xml / XSL / XSLT
Data Base:
• Oracle
• MySQL
Versioning:
• GIT
• SVN

Senior .net Developer:
• .Net Core
• C#
• HTML5
• CSS 3
• PL/SQL
Framework:
• Rest services / Web services/ JSON
• Xml / SIML / AIML.
Data Base:
• SQL Server
• MySQL
Versioning:
• GIT
• SVN

Svoj životopis alebo doplňujúce otázky posielajte e-mailom iba v anglickom alebo v talianskom jazyku. Začiatočná formácia by bola približne 2 - 3 mesiace v Taliansku (Milano, Janov, Rím a Nepol) v súlade so zákonom o cestovných náhradách. Potom práca na Slovensku (Bratislavský kraj).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika a informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozície sú vhodné pre absolventov fakúlt informatiky a informačných technológií bez praxe a pre záujemcov s praxou v odbore IT technológií (prax 3-5 rokov).

Rozbiehame novú aktivitu v oblasti informačných technológií, preto hľadáme šikovných a kreatívnych ľudí, ktorí by sa chceli stať súčasťou nového kolektívu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3619328  Dátum zverejnenia: 12.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne od 1.200 € čistá mesačná mzda podľa zručností a znalostí, zaučenie približne 2 - 3 mesiace v Taliansku (počas zaučenia zamestnávateľ na svoje náklady zabezpečuje ubytovanie a stravovanie - raňajky, obed, večera alebo namiesto stravovania denné stravné podľa zákona 45 €)