Pracovník verejného osvetlenia

BRANTNER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 248 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy je 950 Eur (brutto) + variabilná zložka mzdy 24% mesačne + 70 Eur mesačná odmena za dochádzku + 6% ročne. Priemerná vyplácaná mesačná mzda vo výške 1.248 EUR (brutto).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomôžte nám zmodernizovať verejné osvetlenie, a tak priniesť do našich ulíc bezpečnosť, ale aj príjemný pocit z večernej prechádzky mestom. Na všetko si budeme môcť posvietiť :)

Ak máte osvedčenie k § 22, ste u nás vítaný.

Očakávame od Vás:
- Prípravu na realizáciu údržby verejného osvetlenia podľa stanoveného plánu údržby a opravy
- Identifikáciu potrebného materiálu
- Vykonávanie údržby verejného osvetlenia
- Odstraňovanie porúch a závad na verejnom osvetlení
- Prácu vo výškach

Ponúkame:
- Príjemnú pracovnú atmosféru a super kolektív
- Stabilnú prácu v nadnárodnej spoločnosti
- Motivujúci bonusový systém
- Obedy zadarmo a nápoje na pracovisku k dispozícii
- Možnosť odborného rastu
- Darček pri príležitosti Mikuláša, okrúhlych narodenín a pracovného výročia
- Organizujeme pravidelné školenia, deň zdravia, vianočné posedenie a pod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osvedčenie k § 22
Manuálna zručnosť, Efektívnosť, Precíznosť, Spoľahlivosť, Technická gramotnosť, Chuť pracovať

Brantner je vedúcim partnerom pre slovenské mestá, obce, občanov aj podnikateľov. Pre svojich klientov máme k dispozícii široké portfólio environmentálnych služieb, sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Trvalá udržateľnosť a inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

V našej Brantner rodine neustále kladieme dôraz na zdravie, bezpečnosť, rozvoj či ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov. Sme zamestnávateľom pre 2500 ľudí v šiestich krajinách Európy, na meniacom sa trhu odpadového hospodárstva máme svoje významné miesto od r. 1936.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4404210  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 248 EUR/mesiac