Dispečer

BRANTNER Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte technické myslenie a organizačný talent? Príďte k nám, práca u nás má budúcnosť.

Každý deň rozdelíte pracovné úlohy zamestnancom všetkých stredísk (Odvoz odpadu/ Verejná zeleň / Čistenie mesta / Zberný dvor)
Spracujete harmonogramy zberu, evidencie nádob a dochádzku zamestnancov
Zabezpečíte koordináciu zamestnancov a sledovanie vozidiel počas pracovného dňa (GPS monitoring techniky)
Prijímate a spracujete objednávky, reklamácie, optimalizujete vyťaženosť
Odborne zodpovedáte za opravu vozidiel a techniky, podieľate sa na plánovaní investícií techniky
Kontrolujete pracovné výkazy vozidiel (stazky), ktoré sú podkladom pre fakturáciu
Kontrolujete dodržiavanie zásad BOZP, používanie osobných ochranných pracovných prostriedkov, ochrany životného prostredia a dodržiavanie interných predpisov
V prípade potreby zastúpite iného vedúceho zamestnanca prevádzky

Práca v stabilnej spoločnosti
Obedy zadarmo
Férové pracovné podmienky

V prípade záujmu o pozíciu zašlite prostredníctvom stránky www.profesia.sk Váš životopis.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy starostlivo posúdime.

Osobné údaje kandidátov spracúvame v súlade s platnou legislatívou ochrany osobných údajov. Zásady OOU sú k dispozícii na stránke www.brantnerslovakia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
GPS monitoring - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Výborné organizovanie a plánovanie práce
Analýza a riešenie problémov
Výborné komunikačné schopnosti – jednanie a vedenie ľudí
Počítačové zručnosti
Samostatnosť
Znalosť právnych predpisov v oblasti prepravy, odpadového hospodárstva alebo ochrany životného prostredia

Brantner je vedúcim partnerom pre slovenské mestá, obce, občanov aj podnikateľov. Pre svojich klientov máme k dispozícii široké portfólio environmentálnych služieb, sme garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Trvalá udržateľnosť a inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

V našej Brantner rodine neustále kladieme dôraz na zdravie, bezpečnosť, rozvoj či ďalšie vzdelávanie našich zamestnancov. Sme zamestnávateľom pre 2500 ľudí v šiestich krajinách Európy, na meniacom sa trhu odpadového hospodárstva máme svoje významné miesto od r. 1936.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4059130  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac