Pracovník zberného dvora

Brantner Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac6% ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na zbernom dvore na pozícii pracovník triedenia a manipulácie s odpadom

- príspevok na stravovanie vo výške 5,50 EUR na odpracovaný deň
- možnosť mesačných osobných príplatkov na základe výkonu práce
- ročné odmeny
- možnosť profesionálneho rastu
- príspevok zamestnávateľa na DDS - 3.pilier

- narodeninové voľno

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú ponuku. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz VZV výhodou
- strojnícky, paličský kurz nie je podmienkou
- ochota pracovať so zvýšeným nasadením
- triedenie, lisovanie, export odpadov
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- komunikatívnosť
- práca s ľuďmi

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie. Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel Čistenie mesta Kontajnerová služba Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov Čistenie komunikácií Zimná údržba Starostlivosť o zelené plochy, kosenie Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 3243851  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac