Vodič - manipulácia s biologicky rozložiteľným odpadom

Brantner Poprad, s.r.o.

Miesto práce
Poprad, Okres Poprad
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulácia s biologicky rozložiteľným odpadom, zber, zvoz, výmena nádob (v stravovacích zariadeniach), dezinfekcia nádob, zabezpečovanie zvozu BIO odpadov z reštauračných zariadení a prác s tým súvisiacich pomocou dodávkového vozidla do 3,5t.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

660,-€ + 10% prémie

- stravné lístky,
- možnosť nadčasov
- ročné prémie
- osobné príplatky

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú ponuku. Vzhľadom na možný vysoký počet prijatých životopisov, si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.
Tel. kontakt: Hvizdoš Juraj : 0902 620 620
Ing. Supek: 0902 650 650

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.9.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

komunikatívnosť, precíznosť, zmysel pre dodržanie termínov, flexibilita,

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie. Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel Čistenie mesta Kontajnerová služba Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov Čistenie komunikácií Zimná údržba Starostlivosť o zelené plochy, kosenie Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Nová 76
058 01 Poprad

Kontakt

ID: 2725270   Dátum zverejnenia: 8.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   660,-€ + 10% prémie