Pracovník MSO na zbernom dvore

Brantner Nové Zámky s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodu
Mzdové podmienky (brutto)
780 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva Manipuláciu s odpadom
- vykonáva Triedenie druhotných surovín
- vykonáva Evidenciu zákazníka
- vykonáva Rozhodnutie o prijatí odpadu
- vykonáva Vykládku a vizuálnu kontrolu odpadu
- vykonáva Váženie
- vykonáva Manipuláciu a obsluhu zariadenia podľa pokynov

Zabezpečovanie iných prác podobnej namáhavosti a kvalifikačnej náročnosti podľa potreba a pokynov priameho nadriadeného.

Stabilná a perspektívna práca, zázemie medzinárodnej spoločnosti, zamestnanecké
a sociálne výhody- príspevok zamestnávateľa na tretí dôchodkový pilier, Zdravotná starostlivosť- preventívne a periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom.

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Váš životopis nám zasielajte na adresu: [email protected]
Životopisy starostlivo posúdime a o výberovom konaní budeme kontaktovať len kandidátov spĺňajúcich požiadavky.
UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti o zamestnanie vyjadruje záujemca spoločnosti svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle platnej legislatívy.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Brantner Nové Zámky s.r.o. patrí do skupiny dcérskych spoločností spoločnosti Brantner Walter GmbH so sídlom v Kremse, Rakúsko.
Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už od roku 1993 a hlavnou náplňou je podnikanie v oblasti technických služieb a nakladania s odpadmi.
Spoločnosti skupiny Brantner zabezpečujú zber, prepravu, zhodnocovanie a zneškodňovanie komunálneho odpadu, odpadu z priemyslu a obchodu. Triedime a zhodnocujeme druhotné suroviny, čistíme a opravujeme komunikácie, postaráme sa o verejnú zeleň či modernizáciu a prevádzku verejného osvetlenia. Okrem prevádzky skládok sa zaoberáme aj ich odplynením a výrobou elektriny zo skládkového plynu. V našom portfóliu nájdete aj zariadenie na výrobu alternatívnych palív pre cementársky priemysel.

Zamestnanci predstavujú základný pilier nášho úspechu. Ochrana životného prostredia a prírodných zdrojov sú každodennou súčasťou našej činnosti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3990760  Dátum zverejnenia: 2.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 780 EUR/mesiac