Hľadáme vodičov sk. C, E

Brantner Fatra s.r.o.

Miesto práce
Martin
878 - 1 196 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 878 € + pohyblivá zložka mzdy 10% + odmena za dochádzku 230€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš zmeniť prácu? Máš vodičský skupiny C, E? Baví ťa práca v teréne?
Tak nám pošli svoj životopis.
Tvojou náplňou práce bude:
- vedenie vozidla na odvoz komunálneho a separovaného odpadu,
- obsluha nákladného vozidla s ramenovou nadstavbou na prevoz kontajnerov,
- starostlivosť o vozidlá.

- Práca v najlepšej spoločnosti na spracovanie odpadu,
- Stravné lístky v hodnote 5€,
- Rekreačné poukazy,
- Pracovné a životné jubilea,
- 13. plat.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

2

- Vodičský preukaz B, C a T.
- Platné doklady KKV, karta vodiča a psychotesty.
- Chuť pracovať a robiť prácu, ktorá má zmysel.

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie.

Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel, Čistenie mesta, Kontajnerová služba, Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov, Čistenie komunikácií, Zimná údržba, Starostlivosť o zelené plochy, kosenie, Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4227444  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 878 EUR/mesiac