Ekonomický referent

Brantner Fatra s.r.o.

Miesto práce
Robotnícka, Martin
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 880 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovávanie a zaznamenávanie denných výkonov prevádzky
- verifikácia a párovanie podkladov z prevádzky a obchodného oddelenia
- príprava podkladov k fakturácii
- evidencia PHM
- ekonomické analýzy

Stravné lístky v hodnote 4€
13. plat
Klimatizovaná kancelária
Služobný notebook a mobil

Informácie o výberovom konaní

Zátup počas rodičovskej dovolenky.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Znalosť práce na PC (MS Excel, MS Word)
Precíznosť
Samostatnosť
Zodpovednosť
Cieľavedomosť
Prax v danej oblasti výhodou

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Poslaním skupiny Brantner je prinášať inovatívne myšlienky do komunálnych služieb mestám a obciam, využívať a rozvíjať efektívnejšie a ekologickejšie formy zhodnocovania odpadov s ohľadom na naše životné prostredie.

Produktové portfólio: Odpadové hospodárstvo pre mestá, obce, podnikateľov a priemysel, Čistenie mesta, Kontajnerová služba, Vykonávanie separovaného zberu a kompostovanie odpadov, Čistenie komunikácií, Zimná údržba, Starostlivosť o zelené plochy, kosenie, Odborné poradenstvo v oblasti nakladania s odpadmi.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4090321  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac