Vodič sk. C a pracovník vo výrobe

Brantner Altgas s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
900-1300 (základná zložka + prémie) v závislosti od skúseností daného uchádzača o pracovnú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva Obsluhu, údržbu a čistenie technologickej linky, pracovných strojov, nákladného vozidla
- vykonáva Manipuláciu s odpadom nie nebezpečným
- vykonáva Odber vzoriek a stanovenie vlhkosti
- vykonáva Vykládku a vizuálnu kontrolu odpadu
- vykonáva Váženie na mostovej váhe
- vykonáva Presun druhotných surovín na sklad
- obsluha kolesového nakladača

- vzdelávanie a osobný rast
- bezplatné zaškolenie na obsluhu kolesového nakladača
- zaujímavý sociálny program
- firemné spoločenské a športové podujatia
- stravné lístky 4,50€
- príspevok na DDS - doplnkové dôchodkové sporenie

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nás môžete kontaktovať telefonicky alebo emailom.
Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Proškovcová 0911509000 [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technická zdatnosť a zručnosť, pracovitosť, flexibilita, lojálnosť
- vodičský preukaz sk. C
- termín nástupu: Ihneď

Skupina Brantner – ešte aj dnes 100% rodinný podnik – má na území Európy zastúpenie v šiestich štátoch, zamestnáva 2.500 spolupracovníkov a má v nasadení približne 720 vozidiel. Sme hrdí na naše korene, tradičné hodnoty, popri tom sa náš pohľad upiera neustále do budúcnosti. Inovácie sú pre nás príležitosťou a zabezpečujú budúcnosť podnikania v globálnom hospodárstve.

Brantner na Slovensku so svojimi pätnástimi spoločnosťami zaujíma významné postavenie v odpadovom hospodárstve – v sektore komunálnych služieb zvlášť. Materská spoločnosť so sídlom v Rakúsku, Krems an der Donau, je garantom kvalitných a moderných riešení zberu, zneškodňovania či zhodnocovania odpadov.

Spoločnosti skupiny Brantner zabezpečujú zber, prepravu, zhodnocovanie a zneškodňovanie komunálneho odpadu, odpadu z priemyslu a obchodu. Triedime a zhodnocujeme druhotné suroviny, čistíme a opravujeme komunikácie, postaráme sa o verejnú zeleň či modernizáciu a prevádzku verejného osvetlenia. Okrem prevádzky skládok sa zaoberáme aj ich odplynením a výrobou elektriny zo skládkového plynu. V našom portfóliu nájdete aj zariadenie na výrobu alternatívnych palív pre cementársky priemysel.

Zamestnanci predstavujú základný pilier nášho úspechu. Ochrana životného prostredia a prírodných zdrojov sú každodennou súčasťou našej činnosti.

Spoločnosť Brantner Altgas s.r.o., je jedno z prvých zariadení na výrobu alternatívnych palív pre cementársky priemysel svojho druhu na Slovensku.
V tomto zariadení je moderná, veľkokapacitná technológia, kde sa mechanicky upravujú a kombinujú rôzne typy odpadov, ktoré slúžia ako alternatívne palivo pre cementársky priemysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3608645  Dátum zverejnenia: 26.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900-1300 (základná zložka + prémie) v závislosti od skúseností daného uchádzača o pracovnú pozíciu