Можливість для людей з України

Testovací inžinier/inžinierka pre vyvíjané softvérové časti strojov E&D

Branson Ultrasonics, a.s.

Miesto práce
Branson Ultrasonics, a.s., Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac1 400 EUR/mesiac základná mesačná mzda minimálne od 1400,-€ (základná mesačná mzda môže byť dohodnutá výrazne vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta) + dochádzkový bonus 50,-€/mesačne (v celkovej výške do 600€ ročne), - 13. plat vo výške 50% priemerne mzdy zamestnanca vyplatený za mesiac máj a 14. plat vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca vyplatený za mesiac november; finančný príspevok do 100€ na šport a relax

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj testovacích postupov, vykonávanie testov a ich administrácia
- vykonávanie funkčných testov jednotlivých softvérových modulov a kontrolných systémov a následná analýza zistených chýb
- automatizované testy (programovanie skriptov a vykonávanie testov pomocou softvérových simulácii)
- testovanie nových alebo re-dizajnovaných strojov, bezpečnosť, funkčnosť, presnosť, spoľahlivosť atď.
- vyhodnotenie testov, analýza výsledkov, návrh riešení (spolupráca na dizajne)
- implementácia nových testov, testovacích postupov a inštrukcií, starostlivosť o testovacie zariadenia
- administrácia testovacích procedúr a skriptov, administrácia výsledkov testov
- pravidelných report vykonaných testov softvérovému inžinierovi a odhad možných bezpečnostných a funkčných rizík testovaného softvéru + návrh možných riešení

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- každoročné ZVYŠOVANIE MZDY v októbri na základe Kolektívnej zmluvy
- 13. plat vo výške 50% priemerne mzdy zamestnanca vyplatený za mesiac máj a 14. plat vo výške 50% priemernej mzdy zamestnanca vyplatený za mesiac november
- dochádzkový bonus 50,-€/mesačne (v celkovej výške do 600€ ročne)
- finančný príspevok do 100€ na šport a relax
- finančný príspevok na rekreáciu a detské tábory v zmysle zákona
- 10 dní platená materská dovolenka pre OTCOV pri narodení dieťaťa vo výške priemernej mzdy zamestnanca a kompenzácia priemernej mzdy MATKY za obdobie 12 týždňov MD
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára
- platené voľno nad rámec Zákonníka práce (vlastná svadba, sťahovanie, darovanie krvi, nástup dieťaťa do 1. ročníka ZŠ a iné... )
- celofiremný teambuilding v Tatrách
- kurzy anglického jazyka
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby ([email protected]).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické (automatizácia, informačné technológie, telekomunikácie)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- minimálne VŠ vzdelanie 1. stupňa v príslušnom odbore(automatizácia, informačné technológie, telekomunikácie)
- predpoklady na získanie osvedčenia spôsobilosti na prácu na elektrotechnických zariadeniach § 22
- základné znalosti programovania a orientácia v problematike testovania softvéru
- relevantné skúsenosti na podobnej pozícii výhodou ( v prípade absolventa prax počas VŠ štúdia)
- Anglický jazyk - schopnosť minimálne písomnej komunikácie
- schopnosť rýchlo sa učiť a pozitívny vzťah k programovaniu, softvérovej diagnostike a oživovaniu strojov
- samostatný a systematický prístup k práci

BRANSON začal v Novom Meste nad Váhom pôsobiť v roku 1995 na základoch vtedajšieho výskumného ústavu mechanizácie a automatizácie (VUMA) pod značkou materskej spoločnosti Emerson a.s. a nadviazal na tradíciu strojárskeho priemyslu v regióne.

BRANSON vyvíja a vyrába zariadenia na spájanie plastov a neželezných kovov a patríme medzi priemyselných lídrov v tomto segmente priemyslu.

Rozsah produktov našej spoločnosti zahŕňa systémy a inovácie pre ultrazvukové spájanie, lineárne a orbitálne vibračné zváranie, zváranie taviacim telesom, infračervené a laserové zváranie. Spomínané produkty nachádzajú uplatnenie najmä v automobilovom či potravinárskom priemysle, ale aj v zdravotníctve. Ponúkame aj zákaznícky upravené ultrazvukové spracovateľské stroje pre rezanie rôznych materiálov.

Rastúci význam v našej činnosti má vývoj nových produktov, ktorý sa koncentruje práve u nás na Slovensku a prináša rozširovanie vývojového oddelenia.
V roku 2016 začal BRANSON na Slovensku pôsobiť ako samostatná spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s. - súčasť globálnej korporácie Emerson.

V spoločnosti Emerson podporujeme kultúru, v ktorej je každý zamestnanec rešpektovaný pre svoje jedinečné skúsenosti a nadanie. Veríme, že rozmanité pracovné prostredie prispieva k bohatej výmene nápadov a odlišnosti myšlienok, ktoré inšpirujú k inováciám a prinášajú najlepšie riešenia našim zákazníkom. Preto podporujeme vytváranie rôznych zamestnaneckých skupín a tým pomáhame tvoriť rôznorodé pracovisko a začlenenie všetkých zamestnancov rešpektujúc ich odlišnosť a individualitu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4119553  Dátum zverejnenia: 20.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac