Inžinier pre zlepšovanie výkonnosti - Branson Európa

Branson Ultrasonics, a.s.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
mesačne minimálne od 1400,-€ (základná mesačná mzda môže byť dohodnutá výrazne vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta) + kvartálny a ročný bonus, vianočný bonus a ostatné finančné benefity podľa Kolektívnej zmluvy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podnecuje a koordinuje aktivity s cieľom neustáleho zlepšovania procesov, produktov a služieb a zároveň pomáha identifikovať oblasti pre zlepšenie
- aplikuje nástroje LEAN (systém ťahu, Kaizen, TPM, Poka-Yoke, Kanban, 5S, vizualizácia, atď.) s cieľom zvýšiť spokojnosť zákazníkov, zrýchliť a zefektívniť procesy, optimalizovať plytvania a minimalizovať náklady
- spolupracuje s manažmentom a Perfect Execution lídrami vo výrobných a nevýrobných častiach Branson Európa + Branson Nové Mesto nad Váhom
- koordinuje aktuálne projekty neustáleho zlepšovania - výroba, projekcia, inžiniering, dodávateľský reťazec, IT, financie, atď.
- analyzuje aktuálny stav procesov v jednotlivých Branson entitách za pomoci metódy VSM
- vytvára prezentačné materiály na podporu komunikácie o LEAN aktivitách, reportuje o aktuálnych projektoch a dosiahnutých výsledkoch

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- pravidelné prehodnocovanie mzdy a vianočná odmena
- kvartálny a ročný bonus
- ročný finančný príspevok na šport a relax
- ročný finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom zabezpečený formou bezobjednávkového systému
- platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára a iné nad rámec Zákonníka práce
- možnosť bezplatnej firemnej rekreácie v Terchovej
- celofiremný teambuilding v Tatrách
- skupinové a individuálne kurzy anglického jazyka
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v anglickom a slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby ([email protected]).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie technického zamerania (technológia, priemyselné inžinierstvo, procesné inžinierstvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- VŠ vzdelanie technického zamerania (technológia, priemyselné inžinierstvo, procesné inžinierstvo), prípadne ekonomického zamerania s praxou v priemyselnej oblasti
- preukázateľné skúsenosti s uplatňovaním LEAN nástrojov a metód zlepšovania
- minimálne 2 roky skúseností v priemyselnej oblasti
- skúsenosť s riadením projektov, vedením plánov a implementácii projektov
- schopnosť plynulej komunikácie v anglickom jazyku
- spoľahlivosť, komunikatívnosť a iniciatíva
- užívateľská znalosť MS Office

BRANSON začal v Novom Meste nad Váhom pôsobiť v roku 1995 na základoch vtedajšieho výskumného ústavu mechanizácie a automatizácie (VUMA) pod značkou materskej spoločnosti Emerson a.s. a nadviazal na tradíciu strojárskeho priemyslu v regióne.

BRANSON vyvíja a vyrába zariadenia na spájanie plastov a neželezných kovov a patríme medzi priemyselných lídrov v tomto segmente priemyslu.

Rozsah produktov našej spoločnosti zahŕňa systémy a inovácie pre ultrazvukové spájanie, lineárne a orbitálne vibračné zváranie, zváranie taviacim telesom, infračervené a laserové zváranie. Spomínané produkty nachádzajú uplatnenie najmä v automobilovom či potravinárskom priemysle, ale aj v zdravotníctve. Ponúkame aj zákaznícky upravené ultrazvukové spracovateľské stroje pre rezanie rôznych materiálov.

Rastúci význam v našej činnosti má vývoj nových produktov, ktorý sa koncentruje práve u nás na Slovensku a prináša rozširovanie vývojového oddelenia.
V roku 2016 začal BRANSON na Slovensku pôsobiť ako samostatná spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s. - súčasť globálnej korporácie Emerson.

V spoločnosti Emerson podporujeme kultúru, v ktorej je každý zamestnanec rešpektovaný pre svoje jedinečné skúsenosti a nadanie. Veríme, že rozmanité pracovné prostredie prispieva k bohatej výmene nápadov a odlišnosti myšlienok, ktoré inšpirujú k inováciám a prinášajú najlepšie riešenia našim zákazníkom. Preto podporujeme vytváranie rôznych zamestnaneckých skupín a tým pomáhame tvoriť rôznorodé pracovisko a začlenenie všetkých zamestnancov rešpektujúc ich odlišnosť a individualitu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3552842  Dátum zverejnenia: 2.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačne minimálne od 1400,-€ (základná mesačná mzda môže byť dohodnutá výrazne vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta) + kvartálny a ročný bonus, vianočný bonus a ostatné finančné benefity podľa Kolektívnej zmluvy