CNC frézar junior v kusovej výrobe

Branson Ultrasonics, a.s.

Miesto práce
Piešťanská 1202, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
dohodou (v závislosti od praxe a zaradenia v rámci matice zručností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- strojné opracovanie materiálov z ocelí, Ti a Al zliatin (výroba nástrojov pre vibračné a laserové zváracie stroje -tvárový dizajn, orezávané plochy, atď.)
- špeciálna kusová výroba súčiastok (nástrojov) na CNC frézach podľa výkresovej dokumentácie a vytvorených CAM programov (3-osé a 5-osé obrábanie)
- samostatné nastavenie a programovanie CNC strojov v riadiacom systéme HeidenHain
- kontrola kvality hlavných rozmerov po obrobení
- treba počítať s prácou na 3 zmeny (nie vždy je podmienkou)

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- pracovný pomer od začiatku na dobu neurčitú s fixnou mesačnou mzdou
- pravidelné prehodnocovanie mzdy a vianočná odmena
- kvartálny a ročný bonus
- ročný finančný príspevok na šport a relax
- ročný finančný príspevok na detský letný tábor a pri narodení dieťaťa
- pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom zabezpečený formou bezobjednávkového systému
- platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára a iné nad rámec Zákonníka práce
- možnosť bezplatnej firemnej rekreácie v Terchovej
- celofiremný teambuilding v Tatrách
- skupinové a individuálne kurzy anglického jazyka
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby ([email protected]).

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ / SOU technického zamerania
- znalosť čítania technických výkresov podmienkou
- prax na danej pozícii, respektíve vzdelanie v odbore
- všeobecná znalosť technických noriem a technológií strojárskej výroby
- záujem o programovanie CNC obrábacích strojov (riadiaci systém HeidenHain výhodou)

BRANSON začal v Novom Meste nad Váhom pôsobiť v roku 1995 na základoch vtedajšieho výskumného ústavu mechanizácie a automatizácie (VUMA) pod značkou materskej spoločnosti Emerson a.s. a nadviazal na tradíciu strojárskeho priemyslu v regióne.

BRANSON vyvíja a vyrába zariadenia na spájanie plastov a neželezných kovov a patríme medzi priemyselných lídrov v tomto segmente priemyslu.

Rozsah produktov našej spoločnosti zahŕňa systémy a inovácie pre ultrazvukové spájanie, lineárne a orbitálne vibračné zváranie, zváranie taviacim telesom, infračervené a laserové zváranie. Spomínané produkty nachádzajú uplatnenie najmä v automobilovom či potravinárskom priemysle, ale aj v zdravotníctve. Ponúkame aj zákaznícky upravené ultrazvukové spracovateľské stroje pre rezanie rôznych materiálov.

Rastúci význam v našej činnosti má vývoj nových produktov, ktorý sa koncentruje práve u nás na Slovensku a prináša rozširovanie vývojového oddelenia.
V roku 2016 začal BRANSON na Slovensku pôsobiť ako samostatná spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s. - súčasť globálnej korporácie Emerson.

V spoločnosti Emerson podporujeme kultúru, v ktorej je každý zamestnanec rešpektovaný pre svoje jedinečné skúsenosti a nadanie. Veríme, že rozmanité pracovné prostredie prispieva k bohatej výmene nápadov a odlišnosti myšlienok, ktoré inšpirujú k inováciám a prinášajú najlepšie riešenia našim zákazníkom. Preto podporujeme vytváranie rôznych zamestnaneckých skupín a tým pomáhame tvoriť rôznorodé pracovisko a začlenenie všetkých zamestnancov rešpektujúc ich odlišnosť a individualitu.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3357451  Dátum zverejnenia: 10.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou (v závislosti od praxe a zaradenia v rámci matice zručností)