Vodič nákladného vozidla

BRANKO NITRA, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prepravy jednodňových moriek, násadových vajec a moriek.

Výkonnostné odmeny + diéty.

Žiadosti prosíme zasielať mailom. Uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutoční osobným pohovorom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2023 (ostáva ešte 331 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Uchádzač musí mať "Kvalifikačnú kartu vodiča", platné psychotesty. Tachografová karta je výhodou. Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, spoľahlivosť.

Spoločnosť sa zaoberá už vyše 45 rokov špeciálnym odvetvím poľnohospodárstva – chovom moriek a dodávaním násadových morčacích vajec a jednodenných moriek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4241604  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac