Vodič nákladného vozidla

BRANKO NITRA, a. s.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Poľsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie prepravy jednodňových moriek, násadových vajec a moriek.

Výkonnostné odmeny + diéty.

Žiadosti prosíme zasielať mailom. Uchádzači budú pozvaní na výberové konanie, ktoré sa uskutoční osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Uchádzač musí mať "Kvalifikačnú kartu vodiča", platné psychotesty. Tachografová karta je výhodou. Samostatnosť, organizovanie a plánovanie práce, spoľahlivosť.

Spoločnosť sa zaoberá už vyše 50 rokov špeciálnym odvetvím poľnohospodárstva – chovom moriek a dodávaním násadových morčacích vajec a jednodenných moriek.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4241604  Dátum zverejnenia: 11.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac