Reagujte bez životopisu

Obchodný zástupca VínoPútec

VínoPútec

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
600 EUR/mesiacFixná mzda je základ k hlavnému príjmu a tým je variabilná zložka. Variabilná zložka je na základe zrealizovaných obchodov podľa tržby vyplácaná v percentách predajcovi. Variabilná zložka sa môže hýbať aj v niekoľkých tisíc euro mesačne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme obchodného zástupcu pre firmu Víno Pútec, ktorá sa zoberá výrobou kvalitných akostných vín - Malokarpatská oblasť. Náplň práce: predaj vínových produktov v rámci slovenského trhu, oslovovanie nových zákazníkov a nových potenciálnych odberateľov na možnú spoluprácu v rámci predaja a distribúcie produktov. Ideálne živnostník so skúsenosťami v danom odbore. Práca si vyžaduje cestovanie.

Vieme ponúknuť auto, telefón, nootbok a variabilnú zložku príjmu na základe zrealizovaného predaja produktov.

Kontaktovať nás môžete telefonicky, následne si vieme dohodnúť osobné stretnutie. Ideálne je priniesť životopis so sebou na stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Priebojný, zodpovední, komunikatívny, ambiciózny a cieľavedomí človek ktorý sa rád učí nové veci a nerád stagnuje.

Sme malé rodinné vinárstvo vo Vinosadoch – o víno sa staráme ako o ďalšieho člena rodiny, spájame rodinné postupy s modernými technológiami, čím tvoríme kvalitné, remeselné víno, na ktoré sme hrdí.
ID: 4157019  Dátum zverejnenia: 18.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac