Kvetinárka, kvetinár - skrátený úväzok / brigáda

Brands Alliance Service s.r.o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2023
515 - 600 EUR/mesiacPre nezaučených pre polovičný úväzok nástupný plat = 515 €/mesiac v hrubom + stravné. Pre skúsených kvetinárov pre polovičný úväzok = nástupný plat od 550 - 600 €/mesiac v hrubom + stravné + príplatky od výkonu. Pre brigádnikov na dohodu o brig. práci študenta = 5 - 6 € na hodinu + príplatky za soboty ( plat v závislosti od nadania a praxe).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Viazanie kytíc, tvorba aranžmánov zo živých a umelých kvetov, predaj kvetov, rastlín a dekorácií.
- Poradenstvo v oblasti rastlín.
- Starostlivosť o chod predajne, práca s pokladňou.
- Pracovný čas počas pondelka až piatku 3-5 x na 3-4 hodiny/deň, v sobotu na 4 hodiny - max. 6 hodín, celkom 60-90 hodín za mesiac .
- Nového kvetinára hľadáme na pobočku kvetinárstva Plantea v Bratislave na Poštovej.

- stabilná a dlhodobá práca na polovičný úväzok / dohodu / dohodu VŠ študent
- zamestnanecké zľavy na tovar
- ohodnotenie navyše od výkonu

- Životopis posielajte v slovenskom jazyku. Osobný pohovor dohodou, miesto výkonu práce je v Bratislave.
- Práca na skrátený polovičný úväzok - Hrubá mzda je tvorená základnou zložkou mzdy 425 € brutto + príplatky za soboty a nedele + dorovnanie do dohodnutej mzdy + ostatné príplatky navyšujúce mzdu.
- Práca brigádnika študenta = 5 € - 6 €/hod ( v závislosti od praxe) + príplatky za soboty a nedele + príplatky od výkonu. Ideálne plnoletý študent VŠ, práca zhruba 3-5 x do týždňa, najmä v soboty, podľa dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvetinárstvo, záhradníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Google Chrome - Základy
Android - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Kvetinár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôležitá je príjemná komunikácia a jednanie s ľuďmi, estetické cítenie, tvorivosť - kreativita, samostatnosť, manuálna zručnosť, zodpovednosť, schopnosť učiť sa a najmä vzťah k prírode a rastlinám. Prax v odbore je výhodou.

Spoločnosť sa venuje predaju rezaných kvetov a rastlín, tvorbe kvetinových aranžmánov pre rôzne príležitosti, údržbe interiérových rastlín a tvorbe projektov záhradnej architektúry.
ID: 4130896  Dátum zverejnenia: 1.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 515 EUR/mesiac