Účtovník/ Sales Controller

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200€/ mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V spoločnosti Bramac - strešné systémy spol. s.r.o. obsadzujeme novovytvorenú pozícu Účtovník/ Sales Controller. Hľadáme kolegu/yňu, ktorý/á bude zodpovedný/á za bankové účtovníctvo a analýzy v oblasti predaja. Jeho/jej hlavnou náplňou práce bude:

- Spracovanie bankového účtovníctva, cash manažment;
- Manažment pohľadávok;
- Príprava analýz predaja a vyhodnocovanie predaja;
- Spravovanie databázy predaja a databázy zákazníkov;
- Príprava podkladov pre účtovné uzávierky.

Bramac ponúka inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev. Svojím zamestnancom ponúkame rôzne finančné a nefinančné benefity:
- Práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti, ktorá neustále napreduje;
- Flexibilná pracovná doba;
- Podpora vzdelávania, jazykové vzdelávanie priamo vo firme;
- Firemné akcie;
- Príspevok na DDS;
- Občerstvenie na pracovisku;
- Zľavy na firemné produkty

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na emailovú adresu: [email protected] Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 50 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- Práca s balíkom MS Office – pokročilý, MS Excel - Expert;
- Znalosť nástrojov kontrol a analýz;
- Presnosť, spoľahlivosť, analytické myslenie;
- Tímový hráč s dobrými komunikačnými schopnosťami;
- Odolnosť voči stresu;
- Prax v oblasti kontrollingu vo výrobnej resp. obchodnej spoločnosti - výhodou.

Spoločnosť Bramac - strešné systémy, spol. s r. o., je výrobcom a predajcom kompletných strešných systémov pre šikmé strechy a ploché strechy. Spoločnosť Bramac má silné medzinárodné zázemie, je členom skupiny BMI Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mojmírovská 9
951 12 Ivanka pri Nitre

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Viktória Cziborová
Tel.: +421905547202
E-mail: poslať životopis
ID: 3552884   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200€/ mes.