Obchodno-technický manažér/ka (Región TN,ZA)

BMI Slovensko, s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 2 300 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej a variabilnej zložky mzdy. Spolu od 1500 - 2300€/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie projektov v dohodnutej oblasti predaja
- Komunikácia a návšteva projektantov, investorov/Developerov, Generálnych dodávateľov, Realizačných firiem (ploché strechy a hydroizolácie spodné stavby). Komunikácia a riadenie procesov od samotného návrhu a zapracovania materiálov v projekte až po samotnú realizáciu
- Aktívne vyhľadávanie a koordinácia realizácie vybraných projektov (ploché strechy a hydroizolácie)
- Vyhľadávanie, evidencia a vyhodnocovanie projektov
- Informačná a konzultačná činnosť vrátane technickej podpory pre zákazníkov, ako aj oblastných manažérov vo zverenom regióne
- Realizácia školení pre partnerov (produktové, aplikačné a predajné zručnosti)
- Akvizícia a rozvoj obchodu s veľkými stavebnými a izolatérskymi spoločnosťami (budovanie siete Icopal Majstrov)
- Zodpovednosť za výsledky predaja a plnenie úloh
- Reporting

- práca v stabilnej a úspešnej spoločnosti ktorá neustále napreduje;
- motivačné ohodnotenie;
- zľavy na firemné produkty;
- služobný automobil, notebook a mobilný telefón;
- veľmi dobrý tím spolupracovníkov
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- príspevok na rekreáciu
- odmena za pracovné a žvotné jubileá

Spľňate požadované podmienky a zaujala Vás táto ponuka? Ak áno, zašlite nám Váš životopis na emailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Vodičský preukaz

B

- prozákáznícky prístup;
- výborné organizačné, komunikačné a prezentačné vlastnosti;
- analytické myslenie;
- ochota cestovať;
- skúsenosti na stavebnom trhu sú výhodou;
- kreatívny spôsob myslenia;
- schopnosť pracovať v tíme;
- pracovitosť, cieľavedomosť

Spoločnosť BMI Slovensko, s r. o., je výrobcom a predajcom kompletných strešných systémov pre šikmé strechy a ploché strechy pruduktov značky Bramac a Icopal. Spoločnosť BMI Slovensko, s.r.o. má silné medzinárodné zázemie a je členom skupiny BMI Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3447535  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac