Operátor výroby

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.

Miesto práce
Mojmírovská 9, 951 12 Ivanka pri Nitre
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
nástupný plat 4,50 /hod. počas zaškolenia a trvania skúšobnej doby, po zapracovaní (min. 3 mesiace) a samostatnom zvládnutí práce možnosť platového postupu až na sumu 5,80 hod. v závislosti od druhu vykonávanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ovládanie súboru strojných zariadení,
- pracovník pre ručnú výrobu a ručnú manipuláciu s výrobkami,
- vodič VZV v kumulácii s balením výrobkov
- pracovná doba od 06:00hod do 14:30hod

- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na závodné stravovanie
- zľavy na firmné produkty
- firemné akcie
- rekondičné pobyty
- sociálny program

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu na emailovú adresu: [email protected] Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, stavebníctvo, elektrotechnika

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v ovládaní výrobných zariadení min. 3 roky,
- schopnosť ovládania procesov vo výrobe cez počítačové systémy
- platné oprávnenie na VZV výhodou
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť
- držba odborných oprávnení (zváračské, vyhláška el.,) veľkou výhodou

Spoločnosť Bramac - strešné systémy, spol. s r. o., je výrobcom a predajcom kompletných strešných systémov pre šikmé strechy a ploché strechy. Spoločnosť Bramac má silné medzinárodné zázemie, je členom skupiny BMI Group.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Mojmírovská 9
951 12 Ivanka pri Nitre
ID: 3370483   Dátum zverejnenia: 5.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 4,50 /hod. počas zaškolenia a trvania skúšobnej doby, po zapracovaní (min. 3 mesiace) a samostatnom zvládnutí práce možnosť platového postupu až na sumu 5,80 hod. v závislosti od druhu vykonávanej práce.