Čašník / barman

BraMa company s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne 4,-eur netto/hodina a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem objednávok zákazníkov
aktívna práca s objednávkovým systémom PDA
prijímanie platieb zákazníkov - práca s pokladňou
príjemné vystupovanie, ústretovosť, a odolnosť voči stresu.
privítanie a usádzanie hostí
poskytovanie konzultácií a rád pri výbere jedál a nápojov
prijímanie a proaktívne riešenie požiadaviek hostí
debarasovanie

vyžadujeme znalosť barového segmentu - šikovnosť,
elementárne barové návyky, flexibilita , precíznosť,
spoľahlivosť a kreativita

Moderné prostredie, zamestnanecká strava, dresscode,
teambuildingy, školenia, práca s vybavením vysokej kvality,
možná debata na tému ubytovania

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu posielajte Vaše štrukturované profesné
životopisy spolu so štandartnými iniciálmi a súhlasom so
spracovaním súkromných informácii na:
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia alebo iné.

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
- odborná spôsobilosť pre vykonávanie epidemiologicky
závažných činností (hygienické minimum)
-resp. ochota si dané osvedčenia dopracovať do termínu
nástupu.
Hľadáme šikovného človeka, ktorý má chuť posúvať sa ďalej,
vzdelávať sa a prinášať do pracovného prostredia pridané
hodnoty či už vo vzťahu k zákazníkom alebo prevádzke.

Spoločnosť BraMa company vstupuje na gastronomický trh s
cieľom pozdvihnúť nastavený štandard gastronómie vyššie.
Prevádzka Blue Bear restaurant&bar sa bude niesť v štýle
moderného New York bistra a bude vnášať do tuzemského
gastronomického prostredia moderného ducha a väčšiu
diverzitu podnikov čo sa tématiky týka. Po obsahovej stránke
jedálneho lístku sa budeme zameriavať predovšetkým na
steaky, rebrá, krídla a v neposlednom rade kvalitné domáce
burgery. Barový segment je orientovaný na širokú škálu
predovšetkým amerických whiskey, svoje miesto si tu však
nájdu aj Škótske a Írske.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3253703  Dátum zverejnenia: 22.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálne 4,-eur netto/hodina a viac