Barman - Čašník

BraMa company s. r. o.

Mýtna 48, 811 07 Bratislava novostavba Blumental, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman:
vyžadujeme znalosť barového segmentu - šikovnosť,
elementárne barové návyky, flexibilita , precíznosť,
spoľahlivosť a kreativita
Čašník : obsluha
príjem objednávok zákazníkov
aktívna práca s objednávkovým systémom PDA
prijímanie platieb zákazníkov - práca s pokladňou
príjemné vystupovanie, ústretovosť, a odolnosť voči stresu.
privítanie a usádzanie hostí
poskytovanie konzultácií a rád pri výbere jedál a nápojov
prijímanie a proaktívne riešenie požiadaviek hostí
debarasovanie

Moderné prostredie, zamestnanecká strava,práca pod vedením jedného z top šéfkuchárov na Slovensku, teambuildingy, školenia, práca s vybavením vysokej kvality, možná debata na tému ubytovania

V prípade záujmu posielajte Vaše štrukturované profesné životopisy spolu so štandartnými iniciálmi a súhlasom so spracovaním súkromných informácii na:
e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve
Hľadáme šikovného človeka, ktorý má chuť pracovať, vzdelávať sa a prinášať do pracovného prostredia pridané hodnoty či už vo vzťahu k zákazníkom alebo prevádzke.

Spoločnosť BraMa company vstupuje na gastronomický trh s
cieľom pozdvihnúť nastavený štandard gastronómie vyššie.
Prevádzka Blue Bear restaurant&bar sa bude niesť v štýle
moderného New York bistra a bude vnášať do tuzemského
gastronomického prostredia moderného ducha a väčšiu
diverzitu podnikov čo sa tématiky týka. Po obsahovej stránke
jedálneho lístku sa budeme zameriavať predovšetkým na
steaky, rebrá, krídla a v neposlednom rade kvalitné domáce
burgery. Barový segment je orientovaný na širokú škálu
predovšetkým amerických whiskey, svoje miesto si tu však
nájdu aj Škótske a Írske.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3236830  Dátum zverejnenia: 8.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850