Frontend developer

Brainz Disruptive s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
do měsíce
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 800 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš developerský tým hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Frontend Developer. Někoho, koho by lákalo podílet se na vzniku projektů z oblasti webových a mobilních aplikací nejen pro velké klienty jako je Škoda Transportation, Staropramen, Národní galerie Praha, Semantic Visions a Rádio Impuls, ale i pro malé ambiciózní a nezávislé značky a startupy. Pokud tě baví kódovat a současně se zajímáš i o UX a webovou animaci, pojďme se propojit.

Co bys měl/a znát a umět:

- vynikající znalost HTML/SASS(nebo LESS)/JavaScript
- zkušenost s nástroji jako je GULP, GRUNT, WEBPACK
- zkušenosti s nástroji pro správu zdrojového kódu - GIT, Bitbucket, Beanstalk
- zkušenost s animacemi SVG, GSAP
- znalost JavaScript framework Vue.js, React.js a podobné
- používání nástrojů pro řízení projektů - JIRA
- zkušenosti se Sketch/Figma/Avocode workflow výhodou
- Google Cloud Platform, dockerizace výhodou
- spolehlivost, dodržování termínů, zájem o nové trendy a dotahování věcí do posledního detailu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- plat odpovídající tvým zkušenostem s navýšením dle profesního růstu
- možnost realizovat své kreativní nápady a posunout dál sebe i naše portfolio
- 5 týdnů placené dovolené a speciální vánoční volno
- 3 dny placených sick days
- spolupráce možná remote
- pokud by ses k nám chtěl přijít podívat máme příjemné kanceláře na Vinohradech v Praze
- flexibilní pracovní dobu a anywhere office
- získání know-how uvnitř firmy a možnost dál se vzdělávat na školeních nebo konferencích
- tým mladých lidí, které baví jejich práce a rádi zkouší nové věci
- placený firemní tarif a legendární teambuildingy

Pokud tě nabídka zaujala, pošli nám svůj strukturovaný životopis nebo odkaz na aktualizovaný LinkedIn profil.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Software development

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
Sass - Pokročilý
Jira - Pokročilý

Praxe na pozici/v oblasti

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme kreativní a tech vizionáři, které baví společně s klienty tvořit silné značky a inovativní projekty. Přestože má každé studio vlastní specifické zaměření, sdílí náš čtyřicetičlenný tým veškeré know-how a firemní kulturu. Díky rychlému adaptování nejnovějších technologií a business trendů pomáháme odvážným firmám všech velikostí prosadit se v době kulturních a technologických změn. Naše portfolio zahrnuje disruptivní koncepty, progresivní digitální služby i imerzivní zážitky v rozšířené a virtuální realitě.
ID: 4061206  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/měsíc