Logo brainit.sk, s. r. o.

Odhaľ aj najmenšie bugy ako náš Medior IT tester

brainit.sk, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Okružná 66, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacv závislosti od skúseností. Odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Softvéry a aplikácie sú našou dennou súčasťou a takmer všade okolo nás. Prenikajú do rôznych aspektov nášho života, preto sa kladie čoraz väčší dôraz na ich kvalitu a spoľahlivosť. V signifikantnej miere sa o zvyšovanie minimálne týchto dvoch faktorov usiluje práca testerov a na TEBA už nedočkavo čaká náš tím.

Testovanie je u nás neoddeliteľnou súčasťou každého vývojového projektu a TY nebudeš len taký "klikač", ale plnohodnotným členom rozvíjajúceho sa testerského tímu, iniciátorom zlepšení a vylaďovania  procesov, zavádzania najmodernejších testovacích nástrojov a techník na ceste zabezpečiť maximálnu spokojnosť koncových užívateľov.

Či už manuálne alebo automatizovane, prostr. Jmeter, či Selenium a iných nástrojov, tvojimi rukami prejdú interné aj externé projekty. Z interných napr. NFQES, čo je naša SaaS platforma, ktorá umožňuje o.i. podpisovať dokumenty elektronickým podpisom alebo rôzne iné projekty z webového a mobilného sveta v rôznych segmetoch (bankovníctvo, cestovný ruch, zdravotníctvo a pod.).

Veľké významné plus máš u nás ak si pozorný/á a dôsledný/á natoľko, že ti neunikne ani najmenší detail a vieš sa na veci pozrieť s rôznych uhlov pohľadu. Buď samostatný/á ale bez kolaborácie s analytikmi, vývojármi, či projekťákmi to nepôjde, preto si daj záležať na komunikácií a to možno aj pred stakeholdermi, ktorým podľa potreby jasne zreflektuješ chyby, ktoré si podchytil/a.

Hlavne maj chuť sa rozvíjať, v čom ťa podporíme formou absolvovania certifikácie ISTQB priamo pod našou strechou. Keď zmákneš tento stage ľavou-zadnou a budeš mať väčšie ambície, budeme sa baviť o tvojom progrese na Test managera, či Quality assurance. Je to len na TEBE, tak sa vydaj na túto cestu spolu s nami. ;-)

Čo už hravo zvládaš:

  • analýza špecifikácií a požiadaviek na jednotlivé komponenty produktu

  • komunikácia s projektovým tímom a klientom

  • návrh testovacích scenárov a testovacích skriptov

  • manuálne a automatizované testovanie v priebehu životného cyklu v procese vývoja softvéru/aplikácie

  • reportovanie - identifikácia chýb a ich reflektovanie vývojovému tímu, či stakeholderom

V Brain-e spoznáš nielen superských ľudí, ale navyše budeš pracovať vo fancy priestoroch a využiješ napr. aj:

Vzdelávanie

  • získanie certifikátov - sme certifikačné stredisko, ktoré poskytuje expertné IT kurzy alebo napr. komplexné kurzy MS office a iné
  • iné formy vzdelávania - kurzy, školenia, workshopy, konfrerencie, webináre atď. - kde sám/a prejavíš iniciatívu a ich absolvovanie ti zlepší skilly v práci
  • kariérny rast - ak budeš napredovať, možeš vyrásť a posunúť sa na vyššiu pozíciu
  • online kurzy angličtiny / španielčiny

Budgety

  • Ročný budget vo výške 90 e na nákup periférií (ak túžiš po nejakej spešl myške, klávesnici, slúchatkách a pod.)
  • Cafetéria - budget na nápoje a snacky
  • ročné odmeny v závislosti od splnených cieľov a hospod. výsledkov

Regenerácia/šport/ostatné

  • +5 dní platenej DV nad rámec zákona
  • Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas
  • Home-office
  • káva, čaj
  • ovocné stredy
  • herná zóna (kalčeto, VR, letecký simulátor, stolové hry)
  • spoločné akcie - zimná/letná chata, grilovačky, plesy, raňajky
  • elektrické kolobežky
  • tel s paušálom (+ noťas) aj na súkromné účely

Som presvedčený, že ťa táto ponuka mega zaujala. Preto CV a motivačný list pošli priamo cez profesiu alebo na mail [email protected] spolu so sprievodným textom.

Veľmi si vážime záujem každého jedného kandidáta. Všetky zaslané podklady dôkladne prescreenujeme a zhodnotíme. Kapacitne sa však budeme schopní stretnúť/spojiť iba s tými, ktorí spĺňajú naše požiadavky v najväčšej miere. Ak sa ti náš HR neozve do 2 týždňov od termínu skončenia výberového konania, tak sme svojho ideálneho kandidáta už našli a veríme, že TY na sebe zapracuješ a skúsiš nás kontaktovať opäť nabudúce.

Ďakujem
team Brain:IT

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Selenium - Mierne pokročilý
Apache JMeter - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
GitLab - Základy
SQL - Mierne pokročilý
NoSQL - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

tester

Počet rokov praxe

2

>> chuť rozvíjať sa v oblasti testovania a záujem o oblasť IT a produkty

>> znalosť testovacích nástrojov napr. Selenium, Jmeter, alebo iné

>> znalosť testovacích metodík (napr. ISTQB - výhodou) a techník

>> orientácia v programovacích jazykoch - výhodou

>> záujem o trendy v testovaní - priestor na zavádzanie inovácií

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne. #

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Lenko
E-mail: poslať životopis
ID: 4815490  Dátum zverejnenia: 24.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac