Logo brainit.sk, s. r. o.

Administratívny support na Sales odd.

brainit.sk, s. r. o.

Miesto práce
Veľká Okružná 66, Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
apríl
4,5 EUR/hod.Výsledná hodinová mzda je predmetom pohovoru a závisí od skúseností a schopností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V BRAIN-e sa náš tím developerov, projekťákov, analytikov a ďalších šikovných ľudí popasuje s hoc-akou IT výzvou. Sme komplexný software house schopný nakódiť čokoľvek k čo najvyššej spokojnosti našich klientov.

Do nášho tímu hľadáme šikovných študentov VŠ, ktorí by sa spolupodieľali na úspechu našich sales aktivít viažúcich sa k 2 interným produktom (Academy a NFQES) a podporili tak chod nášho obchodného oddelenia.

Pokiaľ sa zaraďuješ medzi tých, ktorí sa neradi nudia, ale naopak radi a  aktívne získavajú nové skúsenosti alebo vycibrujúm svoje komunikačné skills so zákazníkmi, nerobí im problém vypísať žiadosť, či spracovať iný dokument, potom bude táto brigáda to, čo hľadáš.

Ak smelosť, iniciatívnosť, organizovanosť, dôslednosť a zodpovednosť patria do tvojho balíčku talentov a vlastností, tak si zaručene človek, ktorý si bude rozumieť so zvyškom tímu.

Čomu sa budeš venovať?

>> podpora sales aktivít, komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi zákazníkmi, odpovedanie na tel/maily, zapisovanie do CRM

>> riešenie dopytov, dotazov k produktom, poskytovanie informácii a inštrukcií

>> prezentácia produktov a služieb Brain:IT Academy ako aj NFQES.com
>> súvisiaca administratíva, príprava, vyplňovanie a kontrola žiadostí a sprievodných dokumentov pod.

>> kontrola stavu vybavenia žiadostí

Flexiblita je podstatná, aby spolupráca dávala význam rovnako tebe aj nám. Ak nám teda vieš venovať popri škole min 16 hodín, neváhaj a príď nás spoznať osobne. Zistíš aká sme fancy firma a super kolektív.

Vidíme sa čoskoro, Patrik HR manager

Záleží nám na tom, aby si sa v Brain:IT cítil/a super, preto poskytujeme:

- možnosť účastniť sa vzdelávacich aktivít - školenia, kurzy, získanie certifikátu

- budget na nápoje a snacky vo vlastnej cafeterii

- ovocné stredy

- skvelá káva, čaj nonstop k dispo

- kurzy angličtiny, španielčiny

- flexiblita, po určitej dobe možnosť čiastočného HO

- spoločné akcie (chaty, grilovačky, večierky, ..)

Som presvedčený, že ťa táto ponuka mega zaujala. Preto CV a motivačný list pošli priamo cez profesiu alebo na mail [email protected] spolu so sprievodným textom.

Veľmi si vážime záujem každého jedného kandidáta. Všetky zaslané podklady dôkladne prescreenujeme a zhodnotíme. Kapacitne sa však budeme schopní stretnúť/spojiť iba s tými, ktorí spĺňajú naše požiadavky v najväčšej miere. Ak sa ti náš HR neozve do 2 týždňov od termínu skončenia výberového konania, tak sme svojho ideálneho kandidáta už našli a veríme, že TY to skúsiš opäť neskôr.

Ďakujem
team Brain:IT

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika, manažment, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Cold Calling - Pokročilý
CRM (Customer Relationship Management) - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva/sales

>> komunikatívnosť, prirodzené vystupovanie
>> prozákaznícka orientácia - chápanie potrieb
>> chuť sa rozvíjať
>> spoľahlivosť, dôslednosť, samostatnosť/tímovosť
>> komfortný s cold calling - nebáť sa zdvihnúť telefón a obvolať
>> flexibilita

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne. #

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrik Lenko
E-mail: poslať životopis
ID: 4794700  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.