Senior JAVA developer

brainit.sk, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ASAP
3 200 - 5 000 EUR/mesiacVýsledná suma mzdy samozrejme záleží od skúseností uchádzača. Odmeny v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

# BRAIN:IT hľadá skúseného JAVA developera do žilinského officu, ktorý sa nebojí výziev, ktorého práca baví a rád sa podelí so skúsenosťami aj s juniornejšími kolegami. Ak máš chuť skúsiť niečo nové a spoznať nových ľudí, nové projekty a byť súčasťou výnimočného tímu, pridaj sa k nám.

# Máme office v Bratislave aj v Žiline a radi privítame kolegu, ktorý so sebou prinesie nový vietor a energiu, hecne sa a pridá sa k nám. My za to ponúkame príjemný kolektív, v ktorom sa nehráme na korporát, ale sme si dobrými kolegami v dobrom aj v zlom, vieme sa podporiť v práci, ale i zabaviť, samozrejme tiež v práci :D

# Technológie, ktoré používame:

• Java (Spring, Spring Boot, ORM, JPA, JSP, JSX, JAX-WS, JAXB, Java EE, Hibernate, Play framework,..)
• XML (XSLT,XSL-FO,XSD,..)
• OS (CentOs, RedHat, Debian)
• JBoss, Weblogic, Webshere; Tomcat, Jetty
• Docker, Kubernetes, RKE, Rancher, ElasticStack, HashiCorp produkty, Grafana
• Ďalšie napr. Kafka, Redis, Mnesia
• DB: MSsql, Oracle, MariaDB, PostgreSQL, Neo4J, OrientDB, MongoDB, Cassandra, ArangoDB, atď.
• UML, MS Visio, Enterprise Architect, Archi

# Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám svojimi skúsenosťami a názormi vybrať na jednotlivých projektoch tú správnu cestu. Čakajú ťa nové projekty na zelenej lúke, kde môžeš naplno prejaviť svoj inovatívny prístup založený na svojich skúsenostiach.

Nástup: dohodou
Plat:
Medior Žilina– od 1400 do 2400 Eur / brutto
Senior Žilina – od 2500 do 3200 Eur / brutto
Expert Žilina – od 3200 do 5000 Eur / brutto

Ponúkame:
• Firmou preplatené certifikácie podľa vlastného výberu.
• Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu.
• Notebook podľa vlastného výberu (MAC, WIN). Aj na súkromné použitie.
• Telefón podľa vlastného výberu. Aj na súkromné použitie.
• Paušál aj s dátami a to aj na súkromné použitie.
• + 5 dní dovolenky platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Multisport karta
• Jazykové vzdelávanie
• Pravidelný ročný budget na periférie k PC.
• Virtual reality a letecký simulátor.
• Flexibilný pracovný čas.
• Homeoffice pozitív.
• Výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí.
• Spoločné akcie (chatovačky, rafting, bowling, ...)
• Herná zóna (playstation, kalčeto, šípky, stolové hry).
• Ovocie a nápoje zdarma (káva, čaj).

Informácie o výberovom konaní

Tvoj životopis prosím zašli prostredníctvom profesie.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru so zameraním na programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Predpoklady:
• Znalosť programovania v jazyku JAVA
• Dobré algoritmické a analytické myslenie
• Pokročilý prehľad v oblasti IT
• Schopnosť vy/riešiť pokročilé a nosné úlohy počas vývoja
• Hĺbková znalosť technológií princípov vývoja a riešení z vlastnej praxe
• Znalosť práce s databázami

Výhodou je znalosť:
• nerelačných databázových technológií ako Neo4J, OrientDB, MongoDB, Cassandra, Redis, Mnesia
• Kafka, ElasticStack, Grafana
• frontEndových frameworkov (React, Angular, Vue.js, Vaadin, atď.)
• Docker, Kubernetes, HashiCorp produkty; JBoss, Weblogic,Webshere; Tomcat, Jetty
• ďalšie znalosti ako OS (CentOs, RedHat, ArchLinux, Debian)
• predpoklady pre technické vedenie tímu

Veľkou výhodou je skúsenosť:
• s vývojom inovatívnych technologických riešení, startup-ov alebo Open source produktov
• s prácou v oblasti leteckého priemyslu
• s vývojom a modifikáciou nosných technológií a frameworkov
• s vývojom softvéru pre veľké klastrové prostredia
• s full-stack vývojom
• s vývojom v oblasti bezpečnosti elektronického podpisu a spracovania veľkého objemu dát (tzv. big data)
• s vývojom v oblasti AI

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne. #

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4508095  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac