Mobile developer

brainit.sk, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 3 000 EUR/mesiacVýsledná suma mzdy samozrejme záleží od tvojich skúseností a schopností. Odmeny sú v závislosti od hospodárskych výsledkov spoločnosti.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme mladá, dynamická a rozrastajúca sa firma, v ktorej sa nehráme na korporát. V Brain:IT sú kolegovia vždy na prvom mieste. Je pre nás dôležité, ako sa cítia v práci a vždy sa im budeme snažiť strávený čas v práci čo najviac spríjemniť.

Staň sa súčasťou nášho tímu a pomôž nám svojimi skúsenosťami a názormi vybrať na jednotlivých projektoch tú správnu cestu. Čakajú ťa nové projekty na zelenej lúke, kde môžeš naplno prejaviť svoj inovatívny prístup založený na svojich skúsenostiach.

Do nášho tímu hľadáme kolegu na pozíciu Mobile developer, konkrétne so skúsenosťami s vývojom pre platformu Android a iOS. Pokiaľ máš prax s vývojom pomocou Flutter - bude to tvoja veľká výhoda !

Čaká na teba:
• Vytváranie proof-of-concept aplikácii na základe požiadaviek
• Účasť na vývoji zavedených aj nových mobilných aplikácii
• Údržba a rozširovanie existujúcich aplikácii
• Riešenie operatívnych požiadaviek
• Návrh testovacích scenárov a testovanie
• Príprava dokumentácií

• Firmou preplatené certifikácie podľa vlastného výberu.
• Možnosť vlastného rozvoja a kariérneho rastu.
• Notebook podľa vlastného výberu (MAC, WIN). Aj na súkromné použitie.
• Telefón podľa vlastného výberu. Aj na súkromné použitie.
• Paušál aj s dátami a to aj na súkromné použitie.
• + 5 dní platenej dovolenky nad rámec Zákonníka práce.
• Pravidelný ročný budget na periférie k PC.
• Multisport karta.
• Jazykové vzdelávanie.
• Virtual reality a letecký simulátor.
• Flexibilný pracovný čas.
• Homeoffice pozitív.
• Výnimočný kolektív a priateľská atmosféra, na ktorú sme hrdí.
• Spoločné akcie.
• Herná zóna (playstation, kalčeto, šípky, stolové hry).
• Nápoje zdarma (káva, čaj).

Informácie o výberovom konaní

Tvoj životopis prosím zašli prostredníctvom profesie.
Všetkých uchádzačov budeme kontaktovať e-mailom. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Kotlin - Pokročilý
Swift - Pokročilý
Dart (programming language) - Základy
Objektové programovanie - Pokročilý
MySQL - Mierne pokročilý
Representational state transfer (REST) - Mierne pokročilý
GIT - Mierne pokročilý
RxJava - Základy
RxSwift - Základy
Android Jetpack - Základy
Maven - Základy
CocoaPods - Základy

Vodičský preukaz

B

Požiadavky na zamestanca:

• Skúsenosti s multiplatformovým vývojom (flutter, react-native, ..)
• Skúsenosti s vývojom pre mobilnú platformu Android (Kotlin)
• Skúsenosti s vývojom pre mobilnú platformu iOS (Swift)
• Skúsenosti s tvorbou asynchrónnych aplikácii
• Skúsenosti s používaním webových služieb (REST)
• Skúsenosti s používaním GIT

Všeobecné požiadavky na zamestnanca:
• Analytické a logické myslenie
• Samostatnosť pri riešení pridelených úloh
• Kreatívny a proaktívny prístup k riešeniu úloh
• Tímová spolupráca
• Zodpovedný prístup a zodpovedné pracovné nasadenie
• Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
• Schopnosť robiť knowledge transfer

Znalosti, ktoré sú výhodou:
• Znalosť využívania dependency injection
• Skúsenosti s Reactive Extension (RxJava, RxKotlin, RxSwift, RxDart, ..)
• Využívanie SafetyNet a DeviceCheck
• Využívanie moderných technológii pri riešení úloh
• Praktické skúsenosti s písaním unit testov, pripadne aj s použitím testovacích nástrojov ako Firebase TestLab
• Skúsenosti s nasadzovaním aplikácii do Google Play, App Store a Huawei AppGalery
• Skúsenosti s nasadzovaním SDK aplikácii do CocoaPods a MavenCentral

Pomáhame podnikom riešiť ich problémy a udržiavať náskok pred konkurenciou poskytovaním najnovších technológií. Dodávame softvérové ​​riešenia pre budovanie silnej digitálnej budúcnosti. BRAIN:IT je mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá rastie spolu so svojimi klientmi. Kvantita a kvalita progresívnych „BRAINov“ v našom špecializovanom tíme sa neustále vyvíja vďaka tvorivej atmosfére našich kancelárií v Bratislave a Žiline.

# Môžeš sa u nás veľa naučiť a posunúť sa kariérne ale i finančne. #

Viac info sa dozvieš na našom webe: https://brainit.sk/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4362261  Dátum zverejnenia: 23.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac