JAVA Developer (ZA, BA)

BRAIN:IT s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca spočíva najmä v :
- vývoji informačných technológií
- rozvoji funkcionalít informačných systémov
- zodpovednosti za vývoj a kvalitu kódu
- programovaní, testovaní, debugovaní
- implementácií pravidelnej časti systému
- vedení dokumentácie o stave a rozpracovaní programovaných modulov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Finančné ohodnotenie podľa úrovne developera a formy spolupráce, superhrubá mzda od 2000 EUR do 4200 EUR (hrubá 1500 - 3200).

Zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja
Práca v kolektíve
Flexibilný pracovný čas
Zamestnanecké benefity
Finančné bonusy, odmeny
Firemné akcie, príjemné pracovné prostredie
Mobilný telefón aj na súkromné účely

Na jednom z našich projektov je aj možnosť pravidelného cestovania do Prahy nie je to však nutnosť ani podmienkou.
Technologicky sa pohybujeme niekde okolo JSF, JSP, Java, Scala, Play, Spring, IBM WebSphere / Weblogic / Wildfly / Tomcat / Jetty, JMS, MSSQL, ElasticSearch, Microservices-pattern, REST API, JSON, GIT, Jenkins, EHcache, Neo4j, MongoDB / príp. iná NoSQL DB, Docker, Erlang / Elixir.
Samozrejme nie je to v jednom projekte, ale vo viacerých, každý si príde na svoje.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý
SQL - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Git - základy
ORM (Hibernate / iné ) - pokročilý

Sme mladá, progresívna spoločnosť, ktorá sa nebojí náročných IT problémov. Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií. Našim cieľom je pomáhať spoločnostiam v používaní modernej technológie v rámci úzkej spolupráce a nepretržitou osobnou interakciou medzi našim tímom a klientom.

Štefanovičova 18
811 04 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3533604   Dátum zverejnenia: 11.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Finančné ohodnotenie podľa úrovne developera a formy spolupráce, superhrubá mzda od 2000 EUR do 4200 EUR (hrubá 1500 - 3200).