PHP Developer

abc factory, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacOd 1400 € – Výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky. Skutočná suma mzdy bude upravená v súlade s Vašimi odbornými znalosťami, schopnosťami a inými osobnými predpokladmi.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Design a vývoj webových aplikácií založených na CMS platforme Drupal8 a custom CMS riešení. Vývoj samostatných modulov v PHP aplikáciach podľa požiadaviek klienta.

• Práca pod vedením skúsených vývojárov
• Práca s najnovšími technológiami
• Parkovanie priamo pred kanceláriou
• Možnosť home office
• Uvoľnená neformálna pracovná atmosféra
• Karta Multisport plne hradená zamestnávateľom
• Mobilný telefón podľa vlastného výberu aj na súkromné účely
• Pravidelné teambuildingy
• Možnosť zúčastňovať sa rôznych prednášok, konferencií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Základy
SQL - Základy
Oracle PL/SQL - Základy
Drupal - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Technické vzdelanie ( IT )
Skúsenosti s web dizajnom a grafickým dizajnom
Znalosť najnovších webových trendov, techník a technológií
Skúsenosti v oblasti vývoja web stránok (HTML, CSS, JavaScript, jQuery), Drupal8 výhodou
Poznatky o webových prehliadačoch, internete a databázových technológiách
Cieľovo samostatný, orientovaný a proaktívny spôsob práce
Chuť učiť sa nové veci

Sme mladá slovenská, progresívna spoločnosť, ktorá sa nebojí náročných IT problémov. Poskytujeme moderné riešenia pre všetky typy a veľkosti organizácií. Našim cieľom je pomáhať spoločnostiam v používaní modernej technológie v rámci úzkej spolupráce a nepretržitou osobnou interakciou medzi našim tímom a klientom.
ID: 3533508  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac