Šéfkuchár Reštaurácia Patriot až €1800,- mesačne + odmeny

BR-TT s. r. o.

Miesto práce
Jeruzalemská 12, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacindividuálne pracovné ohodnotenie podľa skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj teplých a studených jedál.
Zodpovednosť za kvalitu pripravených pokrmov.
Dodržiavanie presne stanovených postupov prípravy jedál.
Dodržiavanie prísnych hygienických štandardov a čistoty na pracovisku.
Organizovanie všetkých výrobných procesov prípravy jedál.
Kontrola kvality hotových jedál.
Sledovanie správnych skladových zásob základných surovín.

Možnosť kariérneho vzdelávania a rastu v príjemnom prostredí top reštaurácie v regióne. Práca v mladom kolektíve. Zaujímavé mzdové ohodnotenie. Strava a pitný režim zadarmo.
Práca a mzda je istá aj počas zhoršenej pandemickej situácie .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vyučený v odbore

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

uchádzači s predchádzajúcou praxou sú vítaní

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, aktívny prístup k práci, teamový hráč

Penzión Patriot&Dependance sa nachádza v historickom centre Trnavy. Hosťom poskytujeme reštauračné a ubytovacie služby už 16 rokov. Reštaurácia je stálicou v trnavskom regióne so širokou a stabilnou klientelou. Hostia, ktorí vyskúšajú našu kuchyňu a tiež ubytovanie sa k nám radi vracajú. Svojich hostí a tiež zamestnancov si vážime.
ID: 3908320  Dátum zverejnenia: 23.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac