Obchodno technický špecialista LKW BPW Aftermarket Group

BPW, spol. s r.o., organizačná zložka podniku zahraničnej osoby

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
1 500 EUR/mesiacmzda je tvorená z položiek : fixný plat + motivačný bonusový systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obchodná činnosť (pravidelné návštevy zákazníkov a aktívne získavanie nových zákazníkov)
- technická podpora a poradenstvo, riešenie individuálnych požiadaviek zákazníkov
- administratívne úkony súvisiace s predajom (objednávky, fakturácia, skladové hospodárstvo)
- participácia na príprave odborných školení a seminárov pre zákazníkov

-práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodnou účasťou
- motivujúce platobné podmienky (fixná mzda + výkonová zložka podľa
dosiahnutých výsledkov a prístupu k práci)
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- firemný telefón a počítač
- stravné lístky
- práca v mladom a dynamickom kolektíve
- pravidelné školenia

BPW Bergische Achse KG popredný svetový výrobca inteligentných podvozkových systémov pre prípojné vozidlá rozširuje svoj tím BPW Aftermarket Group a hľadá vhodného kandidáta na pozíciu:
Obchodno technický špecialista LKW
Hľadáme kolegu z okresov KN, NZ, NR, SA, GA, LV, ZV, BA, BB
K životopisu prosím priložte aj stručný motivačný list.
Kontaktovaný budú iba vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automotiv, agro, stavebný segment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Špecifikácia náhradných dielov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúca prax na pozícii predajca, technická podpora predaja, technik servisu, priamy predaj koncovým zákazníkom, obchodná činnosť PODMIENKOU
- orientácia v oblasti Automotiv (úžitkové vozidlá, prípojné vozidlá, prípadne stavebné alebo poľnohospodárske stroje, podmienkou)
- znalosť skladového hospodárstva výhodou
- orientácia v e-katalógoch PODMIENKOU
- špecifikácia náhradných dielov PODMIENKOU
- znalosť Microsoft Office
- základy cudzieho jazyka (EN, DE, HU) výhodou
- vodičský preukaz sk. „B“ (aktívny vodič)
- zdravotná spôsobilosť
- bezúhonnosť

BPW Aftermarket Group člen skupiny BPW KG zaisťuje rýchle a spoľahlivé dodávky náhradných dielov pre nákladné automobily a prípojné vozidlá v rámci siete viac ako 170 pobočiek pôsobiacich v 25 krajinách sveta. BPW Aftermarket Group ponúka komplexné služby a široký sortiment náhradných dielov a produktov od popredných výrobcov, tak aby uspokojil tie najnáročnejšie požiadavky pri opravách a údržbe nákladných vozidiel všetkých významných značiek.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3985609  Dátum zverejnenia: 14.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac