Advokát / advokátsky koncipient

bpv Braun Partners s. r. o., o. z. Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

Miesto práce
Suché mýto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
- koncipient/ka: od 1.000 EUR brutto (pri viac ako 2 ročnej praxi) - advokát/ka: dohodou - plus variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho právneho tímu hľadáme advokátskeho koncipienta/advokátsku koncipientku a advokáta/advokátku, ktorý je aktívny, samostatný a má skúsenosti s prípravou zmlúv, súdnych podaní, právnych stanovísk, vypracovaním právnych analýz, zastupovaním klientov pri jednotlivých úkonoch pred súdmi a inými orgánmi. Súčasťou práce v medzinárodnom prostredí je písomná i ústna komunikácia a príprava dokumentov v nemeckom a/alebo anglickom jazyku, preto od uchádzača očakávame výbornú znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka NJ/AJ (slovom aj písmom), znalosť ďalších jazykov je výhodou. Požadujeme ukončené VŠ právnické vzdelanie. Prax v medzinárodnom prostredí a/alebo štúdium v zahraničí je výhodou.

Náplň práce:
- vypracovanie právnych stanovísk a vyjadrení, analýz, zmlúv a ostatných právnych podaní a dokumentov
- pripomienkovanie a posudzovanie právnych dokumentov
- príprava súdnych podaní, sporová agenda
- telefonická/písomná komunikácia so štátnou správou, súdmi
- rokovania s klientmi.

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v poprednej advokátskej kancelárii s medzinárodnou firemnou klientelou
- zázemie medzinárodného tímu s bohatými skúsenosťami
- podporu pri ďalšom vzdelávaní a profesijnom raste / vzdelávanie, školenia, cudzí jazyk
- možnosť absolvovania stáže a seminárov v rámci bpv aliancie
- motivačné finančné ohodnotenie
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- pravidelné teambuildingy a klientske akcie a iné

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom zasielajte VÝHRADNE EMAILOM do 31.10.2018, do predmetu správy prosím uveďte: Advokát alebo Advokátsky koncipient.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo / advokácia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vysoká úroveň odborných znalostí a orientácia v ekonomických súvislostiach
- výborná znalosť nemeckého a/alebo anglického jazyka
- schopnosť samostatnej práce
- vysoké pracovné nasadenie a zmysel pre tímovú prácu
- spoľahlivosť, zodpovednosť
- lojálnosť a dodržiavanie etických princípov pri poskytovaní právnych služieb

bpv BRAUN PARTNERS
Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

bpv BRAUN PARTNERS je jednou z vedúcich advokátskych kancelárií s dlhoročnými skúsenosťami z medzinárodného prostredia, ktorá sa špecializuje najmä na transakcie v rámci korporátneho práva a práva nehnuteľností, energetického práva, vrátane obnoviteľných zdrojov energií, pracovného práva, práva EÚ a zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach.
V našom tíme pôsobia advokáti a právnici s kvalifikáciou z Českej republiky, Slovenska, Nemecka a Veľkej Británie. K našim klientom patria popredné medzinárodné spoločnosti.

Sme členom bpv LEGAL, aliancie advokátskych kancelárií s pobočkami v Bratislave, Bruseli, Budapešti, Bukurešti, Prahe a Viedni, ponúkajúca svojim klientom i spolupracovníkom medzinárodné služby najvyššej úrovne, zároveň však s dokonalou znalosťou lokálneho prostredia a jazyka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3514963  Dátum zverejnenia: 12.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - koncipient/ka: od 1.000 EUR brutto (pri viac ako 2 ročnej praxi) - advokát/ka: dohodou - plus variabilné zložky mzdy