Právny asistent/ka (študent) do našej advokátskej kancelárie

bpv Braun Partners s. r. o., o. z. Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

Miesto práce
Suché mýto 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie administratívnej podpory a podkladov právnikom / koncipientom
- rešerše právnych predpisov a vyhľadávanie podkladov pre poskytovanie právneho poradenstva
- monitorovanie príslušných zmien právnych predpisov
- príprava jednoduchších podaní na súd
- asistencia pri analýzach právnych dokumentov, tvorbe zmlúv
- telefonická/písomná komunikácia s úradmi a klientami
- doručovanie dokumentov a komunikácia s príslušnými štátnymi orgánmi (Obchodný register, Živnostenský úrad, Oddelenie cudzineckej polície, Úrad pre verejné obstarávanie atď.)
- archivácia firemných dokumentov a pod.

- možnosť získania praktických skúseností v obore
- zaujímavá práca v poprednej advokátskej kancelárii v medzinárodnom prostredí
- každodenné využitie jazykových schopností
- primerané finančné ohodnotenie a pravidelné zvyšovanie platu v prípade spokojnosti
- flexibilný pracovný čas podľa rozvrhu
- pravidelné teambuildingy, interné semináre a iné

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej advokátskej kancelárii. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, za pochopenie ďakujeme.
Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte VÝHRADNE EMAILOM, do predmetu správy prosím uveďte : Študent práva.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo / advokácia - študent/-ka 1.- 4. ročníka VŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Si zodpovedný, samostatný a motivovaný získavať nové znalosti a skúsenosti? Ponúkame Ti skvelú príležitosť získať praktické skúsenosti vo svojom odbore, v medzinárodnom prostredí a prácu v mladom dynamickom tíme v stabilnej spoločnosti.
Vyžadujeme:
- zodpovedný prístup, flexibilita, samostatnosť
- chuť pracovať, záujem o odborný rozvoj a ochota učiť sa
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie
- požiadavka je MINIMÁLNE jeden uvedený jazyk AKTÍVNE

bpv BRAUN PARTNERS
Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

bpv BRAUN PARTNERS je jednou z vedúcich advokátskych kancelárií s dlhoročnými skúsenosťami z medzinárodného prostredia, ktorá sa špecializuje najmä na transakcie v rámci korporátneho práva a práva nehnuteľností, energetického práva, vrátane obnoviteľných zdrojov energií, pracovného práva, práva EÚ a zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach.
V našom tíme pôsobia advokáti a právnici s kvalifikáciou z Českej republiky, Slovenska, Nemecka a Veľkej Británie. K našim klientom patria popredné medzinárodné spoločnosti.

Sme členom bpv LEGAL, aliancie advokátskych kancelárií s pobočkami v Bratislave, Bruseli, Budapešti, Bukurešti, Prahe a Viedni, ponúkajúca svojim klientom i spolupracovníkom medzinárodné služby najvyššej úrovne, zároveň však s dokonalou znalosťou lokálneho prostredia a jazyka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 2107655  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.