Asistentka/ recepčná v advokátskej kancelárii

bpv Braun Partners s. r. o., o. z. Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

Miesto práce
Suché mýto 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.11.2021, 01.12.2021
850 - 1 100 EUR/mesiacVýška platu v závislosti od praxe, skúseností a dosahovaných výsledkov. Uvedené mzdové rozpätie platí pre plný pracovný úväzok, v prípade skráteného úväzku sa adekvátne upraví. Možnosť práce aj na dohodu o brigádnickej práci študenta: ponúkame 5,00 €/hod. Okrem základného platu poskytujeme ročné odmeny, príspevok zamestnávateľa na jazykové kurzy, pravidelne raz ročne prehodnocovanie výšky platu zamestnancov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- spracovanie pošty a prepájanie telefonátov (komunikácia aj v AJ/NJ)
- prijímanie a uvádzanie návštev a zabezpečenie občerstvenia
- sledovanie stavu a objednávanie kancelárskych a hygienických potrieb, občerstvenia
- zakladanie korešpondencie a ďalších dôležitých písomností a vyhľadávanie v nich, archivácia firemných dokumentov
- príprava odovzdávacích protokolov, kontrola/dopĺňanie zmlúv a dokumentov
- komunikácia s úradmi a inštitúciami, súdmi, notármi, katastrom a pod.
- zadávanie prekladov
- obsluha telefónu, faxu, tlačiarne, kopírovanie a skenovanie
- zabezpečovanie administratívnej podpory pre advokátsku kanceláriu

Ponúkame:
- stabilnú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- priateľskú pracovnú atmosféru v mladom dynamickom tíme
- možnosť práce na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, príp. Dohodu o brigádnickej práci študenta
- možnosti na odborný a osobný rozvoj, využívanie jazykových znalostí
- príjemné pracovné prostredie v centre Bratislavy
- jazykové kurzy pre zamestnancov
- ročné vyplácanie odmien pre zamestnancov
- stravovanie formou gastrokarty pre zamestnancov
- teambuildingové akcie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej advokátskej kancelárii. Kontaktovať a pozývať na osobné pohovory budeme iba vybraných uchádzačov. Ostatným uchádzačom veľmi pekne ďakujeme a želáme veľa úspechov v pracovnej i súkromnej oblasti.

Žiadosti spolu so štruktúrovaným životopisom posielajte VÝHRADNE EMAILOM na adresu:
[email protected]
a do predmetu správy prosím uveďte : Asistentka/Recepčná resp. Asistent/Recepčný.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva / recepčná

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- minimálne SŠ vzdelanie s maturitou, študent/tka externého štúdia VŠ najlepšie s právnickým alebo ekonomickým zameraním
- aktívna znalosť anglického a/alebo nemeckého jazyka slovom i písmom
- výborné znalosti práce s PC
- zodpovednosť a proaktívny prístup k práci
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- spoľahlivosť a komunikatívnosť, ochota učiť sa
- skúsenosti na podobnej pozícii výhodou

bpv BRAUN PARTNERS
Advokáti / Rechtsanwälte / Attorneys

bpv BRAUN PARTNERS je jednou z vedúcich advokátskych kancelárií s dlhoročnými skúsenosťami z medzinárodného prostredia, ktorá sa špecializuje najmä na transakcie v rámci korporátneho práva a práva nehnuteľností, energetického práva, vrátane obnoviteľných zdrojov energií, pracovného práva, práva EÚ a zastupovanie klientov v súdnych sporoch a rozhodcovských konaniach.
V našom tíme pôsobia advokáti a právnici s kvalifikáciou z Českej republiky, Slovenska, Nemecka a Veľkej Británie. K našim klientom patria popredné medzinárodné spoločnosti.

Sme členom bpv LEGAL, aliancie advokátskych kancelárií s pobočkami v Bratislave, Bruseli, Budapešti, Bukurešti, Prahe a Viedni, ponúkajúca svojim klientom i spolupracovníkom medzinárodné služby najvyššej úrovne, zároveň však s dokonalou znalosťou lokálneho prostredia a jazyka.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1960327  Dátum zverejnenia: 3.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac