Tax Trainee

BPS Tax, s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom VŠ so zameraním na dane a daňové poradenstvo, pričom by si chcel/a zužitkovať teoretické vedomosti zo školy a mať možnosť okúsiť ako to vyzerá v praxi?

Do nášho rastúceho tímu oddelenia daňového poradenstva hľadáme možno práve Teba – Tax trainee, ktorý by sa rád popri štúdiu zapojil do pracovného procesu . Tvojou hlavnou činnosťou bude práca pre klientov z rozličných odvetví a to všetko v priateľskej až rodinnej atmosfére s možnosťou kariérneho rastu a osobného rozvoja pod vedením a dohľadom daňových poradcov.

Počas práce u nás sa budeš podieľať najmä na:

- príprave kalkulácií a daňových priznaní k dani z príjmov a DPH;

- príprave odborných vyjadrení a stanovísk pre našich klientov;

- daňových Due Diligence akvizičných projektoch;

- príprave podkladov k daňovým kontrolám, k výzvam doručeným daňovým úradom, rôznych daňových konaniach;

- spolupráci s kolegami z iných oddelení (právne oddelenie, audit) na rôznych transakciách;

- komunikácii s klientmi.

- notebook a mobilný telefón na súkromné účely;

- flexibilná pracovná doba (po dohode možnosť práce aj na home-office);

- možnosť získať mimoriadne bonusy a odmeny;

- možnosť kariérneho a platového rastu (vrátane kontinuálneho prechodu na full-time);

- osobný prístup a denno-denná komunikácia s daňovým poradcom (mentoring);

- možnosť vzdelávania prostredníctvom zaujímavých interných a externých školení;

- rôzne firemné akcie a teambuildingy;

- vianočné darčeky, darčeky k výročiam nástupu do práce a k narodeninám, vitamínové balíčky;

- pravidelné tímové raňajky, ovocné dni;

- priestor pre kreativitu, proaktívnosť a sebarealizáciu;

- práca v mladom a dynamickom kolektíve, príjemná pracovná atmosféra.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické - daňové zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základné znalosti v oblasti daní a podvojného účtovníctva sú výhodou

Dobre rozvinuté analytické a logické myslenie

Komunikatívnosť, zodpovednosť a chuť učiť sa nové veci

Pod spoločným názvom BPS GROUP vystupujú spoločnosti BPS Audit, s. r. o., BPS Tax, s. r. o. ako aj Lansbrough Europe, s.r.o. Rozširovanie portfólia klientov a rozsah poskytovaných služieb vyústilo do spolupráce so skupinou PKF (PKF Slovensko s. r. o. a PKF TAX, s.r.o.). Vďaka tomuto spojeniu vznikol tím odborníkov, poskytujúcich praktické riešenia z oblastí daňového poradenstva, ekonomického poradenstva, auditu, vedenia účtovníctva a miezd, znalecké služby a v neposlednom rade školiace a publikačné činnosti. Spojením so skupinou PKF sa aktívne zapájame aj do medzinárodných projektov a zadaní predovšetkým pre zahraničné korporácie a investorov.

Cieľom spoločnosti BPS Tax, s. r. o. je poskytovanie kvalitných a profesionálnych služieb v oblasti daňového poradenstva. Najväčšou devízou našej spoločnosti sú kvalifikovaní odborníci, pripravení svojimi skúsenosťami pomáhať klientom v rozvoji ich podnikania a pri každodenných transakciách. Spoločnosť prijala zodpovednosť dodržiavať vysoké profesionálne a morálne štandardy pri poskytovaní daňového poradenstva a dodržiavať základné princípy podľa Etického kódexu daňových poradcov a to nezávislosť, zodpovednosť, starostlivosť a svedomitosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4837577  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.