Business consultant

BPS Audit, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš business creator by mal vedieť vypracovať a vypichnúť prostredníctvom podnikateľského plánu výhodnosť podnikania a preukázať to investorom, prípadne bankám. Takzvane ušiť na mieru podnikateľský plán. Orientácia na potreby klienta, identifikácia potenciálu pre podnikanie, analýza stratégie pre získanie trhového podielu a potenciálu pre rast, to sú ďalšie aspekty tejto práce.

Ak nemáš s tvorením podnikateľských plánov skúsenosti, ale láka ťa práca na vypracovávaní business plánov tak neváhaj, budeš pracovať so skúseným business consultantom, ktorý ti zabezpečí odborný rast v tejto oblasti. Ak Ťa táto ponuka zaujala, prečítaj si nižšie, čo by bolo Tvojou hlavnou náplňou práce a ozvi sa nám:

Ako business consultant:

vypracovanie podnikateľského plánu pre firmy a živnostníkov

vypracovanie podnikateľského plánu pre účely banky, manažmentu, investora alebo fondov (pre získanie úveru, investície, dotácie)

odborné poradenstvo počas projektu pri úveroch, dotáciách a stratégii

zabezpečovanie podkladov, informácií ku konkrétnemu projektu

realizácia obchodných rokovaní s potenciálnymi obchodnými partnermi

tvorba finančných modelov

prieskumy trhu (tuzemské a zahraničné)

flexibilná pracovná doba s dôrazom na work-life balance (po dohode možnosť práce aj na home-office)

práca v príjemnom a dynamickom kolektíve rýchlo sa rozvíjajúcej firmy

flexibilné a neformálne pracovné prostredie

možnosť sebarealizácie pri vedení projektov, priestor pre kreativitu, proaktívnosť

spolupráca s investičným fondom

notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely

platené nadčasy a sezónne odmeny, možnosť získať mimoriadne bonusy a odmeny

pravidelné školenia

kurz angličtiny priamo na pracovisku

možnosť kariérneho, odborného a platového rastu

možnosť bezplatného wellness

rôzne firemné akcie a teambuildingy

vianočné darčeky, darčeky k výročiam nástupu do práce a k narodeninám

pravidelné tímové raňajky

dlhodobá spolupráca

zázemie medzinárodnej siete účtovných a audítorských firiem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

strategické myslenie

flexibilita a samostatnosť pri zverených projektoch

pracovný entuziazmus a sebamotivácia

klientsky orientovaný prístup

anglický jazyk B2 - podmienka

spolupráca v kolektíve i samostatne

dobrý multitasking a time managment

aktívny vodič (jazdí sa v rámci Bratislavy, občasne aj v rámci SR)

Pod spoločným názvom BPS GROUP vystupujú dve spoločnosti BPS Audit, s.r.o. a BPS Tax s.r.o., ktoré vznikli na základe dlhoročnej spolupráce s partnerskou spoločnosťou Boržík & partners, s.r.o.
Náš tím tvorí 15 odborníkov z oblasti auditu a daňového poradenstva. Spolupracujeme s viac ako 200 klientmi v neustále sa meniacich trhových a ekonomických podmienkach. Naším klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva. Preferujeme individuálny prístup k potrebám klientov, pomôžeme zvýšiť efektivitu ich práce.
Naším cieľom je byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre klientov. Neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb sa chceme zaradiť medzi popredné audítorské a poradenské spoločnosti na Slovensku.
Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej siete nezávislých audítorských, daňových a poradenských firiem RSM (https://www.rsm.global ).

Kontakt

ID: 4799925  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac