Hlavný účtovník

SetUp Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 500 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie účtovníctva podľa platnej legislatívy
- vedenie kolektívu ľudí
- príprava a kontrola DPPO, UZ, DPH
- príprava a kontrola podkladov pre finančné inštitúcie
- komunikácia s klientmi
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- analytické myslenie, samostatnosť, proaktivita, systematický prístup k práci, zodpovednosť, presnosť a tímovosť

- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- zamestnanecká zľava na masáže, wellness, fitness, vstup do detského sveta
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu

Ďakujeme kandidátom, ktorí sa uchádzajú o prácu v našej spoločnosti. Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú prizvaní k osobnému pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

ovládanie anglického jazyka výhodou
prax v účtovníctve minimálne 5 rokov
prax vo vedení ľudí
skúsenosti s programom Omega, Pohoda

Pod spoločným názvom BPS GROUP vystupujú dve spoločnosti BPS Audit, s.r.o. a BPS Tax s.r.o., ktoré vznikli na základe dlhoročnej spolupráce s partnerskou spoločnosťou Boržík & partners, s.r.o.
Náš tím tvorí 15 odborníkov z oblasti auditu, daňového poradenstva a účtovníctva. Spolupracujeme s viac ako 120. klientmi v neustále sa meniacich trhových a ekonomických podmienkach. Naším klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva. Preferujeme individuálny prístup k potrebám klientov, pomôžeme zvýšiť efektivitu ich práce.
Naším cieľom je byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre klientov. Neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb sa chceme zaradiť medzi popredné audítorské a poradenské spoločnosti na Slovensku.
Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej siete nezávislých audítorských, daňových a poradenských firiem RSM ( https://www.rsm.global ).

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3934691  Dátum zverejnenia: 10.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac