Manažér oddelenia auditu a daňového poradenstva

BPS Audit, s. r. o.

Miesto práce
Plynárenská 1, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2020
1700 € (finálna mzda bude upravená v závislosti od skúseností a požiadaviek uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúseného manažéra s výbornou angličtinou, ktorý bude zodpovedať za vedenie tímu auditu a daňového poradenstva v pobočke na Záhorí a v Bratislave, rozvojové projekty skupiny, komunikáciu a získavanie nových zákazníkov.

Nevyhnutnou požiadavkou je prax v oblasti manažmentu min. 2 roky a skúsenosti v oblasti auditu a daňového poradenstva min. 5 rokov, prípadne v oblasti účtovníctva min. 10 rokov.

Náplňou práce bude predovšetkým:
- riadiaca a koordinačná činnosť oddelení auditu a daňového poradenstva,
- účasť na auditoch, daňovom poradenstve, uisťovacích službách, due dilligence projektoch a iných,
- dohľad a príprava reportov pre potreby controllingu,
- vedenie ľudí a monitoring ich práce,
- príprava kalkulácií,
- plánovanie, realizácia, koordinácia pridelených projektov a ich následné vyhodnotenie,
- realizácia vlastných nápadov na zlepšenie,
- pomoc a podpora manažmentu a marketingu spoločnosti,
- zodpovednosť za personalistiku,
- budovanie obchodných vzťahov s klientmi,
- príprava prezentácií, podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania a účasť na týchto stretnutiach,
- práca v kancelárii ako i schopnosť cestovať za klientmi v rámci pridelenej agendy.

- možnosť sebavzdelávania prostredníctvom zaujímavých interných a externých školení, jazykových kurzov
- mentoring od špecialistov v oblasti auditu, daní a účtovníctva
- flexibilná pracovná doba
- práca v priateľskom mladom kolektíve
- rodinná firma s medzinárodným pozadím
- rôzne firemné akcie a teambuildingy

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- anglický jazyk slovom a písmom je nevyhnutnou požiadavkou
- skúsenosti z oblasti obchodu, vedenia spoločnosti a podriadených zamestnancov sú nutnosťou
- klientsky orientovaný prístup
- pozitívne analytické myslenie – samostatnosť
- schopnosť vytvárať dlhodobé vzťahy v rámci firmy i s klientmi
- budovanie firemnej kultúry, filozofie a hodnôt
- asertívny a pozitívny prístup
- organizačné schopnosti
- iniciatívnosť
- kreatívnosť

Pod spoločným názvom BPS GROUP vystupujú dve spoločnosti BPS Audit, s.r.o. a BPS Tax s.r.o., ktoré vznikli na základe dlhoročnej spolupráce s partnerskou spoločnosťou Boržík & partners, s.r.o.
Náš tím tvorí 15 odborníkov z oblasti auditu a daňového poradenstva. Spolupracujeme s viac ako 200 klientmi v neustále sa meniacich trhových a ekonomických podmienkach. Naším klientom poskytujeme komplexné služby v oblasti auditu, daňového a právneho poradenstva. Preferujeme individuálny prístup k potrebám klientov, pomôžeme zvýšiť efektivitu ich práce.
Naším cieľom je byť spoľahlivým a stabilným partnerom pre klientov. Neustálym zdokonaľovaním poskytovaných služieb sa chceme zaradiť medzi popredné audítorské a poradenské spoločnosti na Slovensku.
Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej siete nezávislých audítorských, daňových a poradenských firiem RSM (https://www.rsm.global ).

ID: 3784320  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 € (finálna mzda bude upravená v závislosti od skúseností a požiadaviek uchádzača)