Obchodný zástupca

techMARK SK s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
možnost zárobku až 1800 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný zástupca pre predaj priemyselných tlačiarní. Vyhľadávanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov, tvorba prezentácie zariadení, cenových ponúk a zmlúv. Plánovanie a realizácia obchodných stretnutí, aktívna komunikácia so zákazníkmi, prezentácia spoločnosti vo vzťahu k zákazníkovi. Spôsob práce - home office.

Služobné auto, služobný telefón a notebook, perspektívna práca s možnosťou profesionálneho rastu. Bezplatné firemné vzdelávanie, flexibilná pracovná doba, zaujímavé platové ohodnotenie v závislosti od výsledkov..

Prosíme aby záujemcovia odosielali svoje životopisy s motivačným listom na e-mail: [email protected]. Informovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

výhodou je technické vzdelanie a prax v odbore predaja, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť, dynamickosť, aktívny vodič.

Spoločnosť techMARK SK s.r.o. je špecialista v oblasti priemyselného značenia a kódovania. Zastupuje značky svetových dodávateľov na slovenskom trhu, spolupracuje s pobočkami na ďalších dvoch trhoch (Česká republika a Rumunsko). Dodáva široký sortiment digitálnych označovacích systémov, inkjet tlačiarne, termotransferové tlačiarne, aplikátory etikiet, laserové tlačiarne pre značenie dát, šarží, čiarových kódov a pod. Zaisťuje autorizovaný záručný aj pozáručný servis zariadení, dodávky náhradných dielov ako aj dodávky spotrebného materiálu pre priemyselné tlačenie a značenie.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 1944227  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: možnost zárobku až 1800 Eur