Rádiologický technik – RTG asistent / laborant

BPB MED, s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 500 EUR/mesiacpravidelné odmeny podľa pracovných výkonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný výkon mamografie (neskôr prípadne aj RTG a denzitometrie) na poliklinickom rádiologickom pracovisku v Pezinku (prípadne v Bratislave).
Na výkon odborných pracovných činností v povolaní rádiologický asistent sa vyžaduje získanie vysokoškolského vzdelania v študijnom odbore rádiologická technika alebo vyššieho odborného vzdelania v študijnom odbore diplomovaný rádiologický asistent.

- 600 až 700 EUR/mesiac v čistom (pri čiastočnom pracovnom úväzku alebo dohode)

- 1000 - 1100 EUR/mesiac v čistom (pri plnom pracovnom úväzku)

- pri dobrej pracovnej disciplíne odmeny vo výške minimálne 13. platu, pri naplnení limitov aj 14. plat
- prípadná práca nadčas v poobedňajších hodinách je honorovaná samostatne

UPOZORNENIE: na výkon odborných pracovných činností v povolaní rádiologický asistent je bezpodmienečne potrebné získanie vysokoškolského vzdelania v študijnom odbore rádiologická technika alebo vyššieho odborného vzdelania v študijnom odbore diplomovaný rádiologický asistent.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Rádiologická technika alebo diplomovaný rádiologický asistent

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

rádiologický technik / asistent

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- empatickosť a trpezlivosť v jednaní s pacientami
- pracovitosť
- flexibilita
- samostatnosť a zodpovednosť
- ovládanie cudzieho jazyka nie je podmienkou, jazyk je ale výhodou

BPB MED je spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti zdravotníctva a poskytuje služby v rámci odboru rádiológie (RTG, ultrazvuk, mamografia, denzitometria). Pracovisko je kompletne zrekonštruované s najmodernejším technickým vybavením, na mieste výkonu povolania pracujú 4 - 5 zamestnanci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4808664  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac