Reagujte bez životopisu

Čašník/Čašníčka/Barman

BP Alfa s.r.o.

Miesto práce
M. R. Štefánika 30, Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmenový čašník/čašníčka,príprava prevádzky podľa štandartu,organizácia práce na rajóne,príprava nápojov

zamestnanecká strava a pitný režim zdarma
Zamestnanecká zlava pre teba a rodinu
rodinné posedenie v roku s kolegami
pracovné oblečenie,Celofiremná dovolenka 16dní v roku

Famílja Trattoria,je podnik rodinného typu so zameraním na taliansku ,ale aj regionálnu kuchyňu,ktorá si našla uplatnenie v tomto vinárskom meste.Rastieme a hľadáme komunikatívneho kolegu,ktorý vie odovzdať svoje nápady/vzručnosti,anglický jazyk je vítaný.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Čašník/Barman

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia pre vyučeného čašníka/čašníčku,ktorý rád komunikuje a má príjemné vystupovanie,respektíve záujemcu,ktorý má chuť pracovať v kolektíve. Ak si to ty a máš rád komunikáciu s hosťom,pripravovať nápoje,kávu a servírovať skvelé jedlo,pripravované výlučne z čerstvých surovín s pravidelnou sezónnou obmenou,Famílja Trattoria je tá správna adresa pre teba.

Rodinne založená firma.Prvoradým cieľom je,súdržnosť ,teamový duch ,spokojnosť kolegov z odvedenej práce.Zameriavame sa na čerstvosť a kvalitu poskytovaných služieb pre zákazníka,objavovanie a zapracovávanie nových trendov.
ID: 4774779  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac