Asistentka obchodného oddelenia – callspecialist Extéria Žilina

BOZP+ s. r. o.

Miesto práce
Žilina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buďte pri zrode ďalšieho levelu našej úspešnej cesty.
Exteria Market je jedinečný koncept v súlade zákonných povinnosti a služieb pre klienta z radov podnikajúcich subjektov a to pod jednou strechou.
Spoločnosť a značka EXTÉRIA už od roku 2011 poskytuje outsourcing v bezpečnosti práce a požiarnej ochrane u zmluvných klientov na pobočkách v rámci celej Českej a Slovenskej republiky, a vďaka tomu patrí k najväčším korporátnym spoločnostiam na trhu v BOZP a OPP. U nás budete pracovať s produktom, ktorý je zákonom povinný pre každého a potreba u klienta je už vzniknutá. Budete pracovať s lídrom na trhu, ktorý každým rokom rastie a expanduje na zahraničné trhy.
Pre našu centrálu Extéria Žilina hľadáme zdatnú posilu … budete to práve Vy ?

Čo bude hlavnou náplňou Vášho pracovného dňa ?
· aktívne telefonický oslovovať majiteľov firiem, riaditeľky škôl a škôlok, starostov atd.
· chystať a spracovávať zmluvy pre naších klientov
· správovať a riadiť časový harmonogram kolegom obchodníkom
· vybavovať agendu spojenú s chodom kancelárie
· budete stredom našej kancelárie

Odpoviete ano ?
· prácu s počítačom zvládnete bez problémov (email, excel)?
· ste kladne naladená so zodpovednosťami k zverenému know-how ?
· chcete se vzdelávať a nové získané informácie ihneď zúročit ?
· máte chuť sa posúvať a stáť sa certifikovaným špecialistom ?
· páči sa Vám trénovať, či zdokonaľovať svoje komunikačné schopnosti ?

Ponúkame Vám?
•Produkt- službu, ktorá je zo zákona povinná pre každého, to znamená, že potreba u klientov je už vzniknutá
· vysoko nadštandartné finančné ohodnotenie + bonusový systém odmen
· urobíme z Vás profesionála, ale do tej doby Vás podporíme a všetko potrebné naučíme
· keď budete najlepší, odvezieme Vás na dovolenku aj s partnerom, partnerkou
· firemné benefity
· marketingové oddelenie

Pracujte u jednotky na trhu v BOZP a OPP, kde pracujú len tí najlepší.

Zašlite nám svoj životopis s fotkou a my Vám osobnej schôdzke radi poskytneme všetky informácie pre Vaše rozhodnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť BOZP+ s.r.o. je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti outsourcingu bezpečnosti práce BOZP a požiarnej ochrany OPP s pobočkami v ČR a v SR. www.exteria.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Adresa spoločnosti

EXTÉRIA SK s.r.o.
Betliarska 12
851 07 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Miloslav Ramach
E-mail: poslať životopis
ID: 3575054   Dátum zverejnenia: 10.1.2019