Asistent / asistentka - administratíva

BOZP Danny Agency s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.05.2021
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca s PC
• Práca s pokladňou (VRP)
• Fakturácia
• Komunikácia s novými aj s jestvujúcimi zákazníkmi
prostredníctvom tel. + e-mailu
• Poskytovanie odborného poradenstva zákazníkom ohľadom školení
• Tvorba CP ponúkaných služieb
• Spravovanie databázy našich klientov
• Prijímanie hotovosti a platobných kariet; vydávanie hotovosti
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

• Predchádzajúce skúsenosti z oblasti administratívy.
• Aktívny a zodpovedný prístup k práci.
• Lojálnosť a pozitívne myslenie.
• Komunikatívnosť, príjemné a ústretové vystupovanie.
• Schopnosť pracovať v tíme.

spoločnosť BOZP Danny Agency vznikla v roku 2012 ako nástupca fyzických osôb podnikajúcich v oblasti bezpečnosti a ochranyzdravia pri práci. Naša firma vlastní oprávnenia vydané Národným inšpektorátom práce na jednotlivé druhy školení v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ochrany pred požiarmi a odbornými školeniami a kurzami dodávateľským spôsobom.

Našou prioritou je poskytnúť zákazníkovi zabezpečenie výkonu nami poskytovaných služieb, tak aby boli v plnom rozsahu splnené požiadavky vyplývajúce zo zákonov a s nimi súvisiacich predpisov. Služby, ktoré ponúkame sú vykonávané osobami s odbornou spôsobilosťou, s dlhoročnými skúsenosťami z praxe.

Súčasťou nami poskytovaných služieb je zároveň aj pomoc právnickým a fyzickým osobám pri vyšetrovaní a riešení udalostí (závažných pracovných úrazov, chorôb z povolania, havárií a požiarov ). Samozrejmosťou je zastupovanie zmluvných partnerov pri kontrolách zo strany Inšpektorátu práce a Štátneho požiarneho dozoru.
ID: 4049332  Dátum zverejnenia: 19.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac