Можливість для людей з України
Logo Boxon Tech s. r. o.

Operátor výroby do Devinskej Novej Vsi

Boxon Tech s. r. o.

Devínska Nová Ves, Bratislava-Devínska Nová Ves-Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.5.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš v skupine 7 operátorov/ Tvoje zodpovednosti sú:

* Jednoduchá manipulačná práca vo výrobe špecializovanej na vstrekovanie plastov pre         automobilový priemysel

* Obsluha strojov značky Krauss Maffei, Borsche, Battenfeld, ENGEL, Haitian - zaučíme vás
* Kontrola kvality, funkčnosti, balenia a štítkovania hotových výrobkov

POZOR:
Neposkytujeme ubytovanie!
Práca na 3-zmennú prevádzku, pondelok až piatok 7,5 hodín denne
ŽIVOTOPIS POSIELAŤ NA EMAIL: [email protected]

Stabilná a dlhodobá práca na hlavný pracovný pomer, živnosť
Menší, tzv. rodinný kolektív
Ešte stále fungujeme v ľudskej atmosfére, žiadna pásová výroba bez prestávky
Jazykové kurzy
Príplatky za nadčasy a víkendy
Firemné podujatia, večierky

Prosím o zaslanie životopisu s fotografiou na email, na základe ktorého vás budeme kontaktovať

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SOU, SŠ vzdelanie (maturita, výučný list)
- Skúsenosti na podobnej pozícií (operátor výroby) VEĽKOU VÝHODOU

Dôležité:
Manuálna zručnosť, obratnosť
Zodpovedný prístup k práci
Dochvíľnosť a ochota pracovať

Sme švédska spoločnosť so závodmi v Škandinávii, strednej Európe a na Slovensku v Bratislave. Špecializujeme sa na vstrekovanie plastov a zameriavame sa na udržateľné dopravné obaly. Medzi našich zákazníkov patria poprední svetoví výrobcovia áut.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 4649188  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac