Programátor embedded systémov C/C++

BOWA s.r.o.

Miesto práce
Tomášikova 31, 82101 Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
1300 - 2000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kolektívna práca na projektoch elektronických zariadení na báze 32 bitových ARM procesorov. Programovanie v jazyku C, C++ v prostredí Eclipse

pohyblivá pracovná doba
práca z domu
práca v tvorivom kolektíve so skúsenosťami
orientácia na výsledok
možnosť tvorivo zasiahnuť do výsledného produktu

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať CV na kontaktný e-mail.
Uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor
Výber na základe pracovných skúseností, realizovaných projektov a osobného pohovoru

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.4.2018 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

C - pokročilý
C++ - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť
tvorivosť
schopnosť pracovať v kolektíve
potreba vzdelávať sa

BOWA s. r. o. dodáva tovar, služby a riešenia v oblasti infokomunikačných technológií určených pre miesta predaja tovaru a služieb od roku 1996.
K rozvoju v prvých rokoch prispeli priame obchodné partnerstvá s významnými zahraničnými dodávateľmi, distribúcia a servis techniky a tovaru určeného pre pokladničné miesta a budovanie obchodnej a servisnej siete na celom Slovensku. Zároveň sa spoločnosť čoraz viac zameriavala na rozširovanie portfólia tovaru určeného pre vybavenie predajného miesta.
K neskoršiemu rýchlemu rozvoju napomohol fakt, že sa spoločnosť rozhodla vybudovať si vlastné vývojové oddelenie a výrobu vlastných zariadení.
Všetky tieto aktivity vyústili v skutočnosť, že spoločnosť BOWA s.r.o., ako významný a dôležitý dovozca, výrobca a dodávateľ, bola jedným zo zakladajúcich členov Asociácie výrobcov, dovozcov a predajcov elektronických registračných pokladníc na Slovensku v roku 2009, a dodnes sa výrazným spôsobom podieľa na činnosti a aktivitách Asociácie.
Postupné získavanie skúseností, systematické budovanie odborných schopností, starostlivé sledovanie potrieb zákazníkov a potrieb dílerov sa preniesli do konečného výsledku. BOWA s.r.o. je spoľahlivým a osvedčeným dovozcom, výrobcom a distribútorom tovaru určeného pre predajné miesta, s rozsiahlou a výborne fungujúcou dílerskou sieťou.
Viac informácií o spoločnosti sa dozviete na www.bowa.sk.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

BOWA s.r.o.
Tomášikova 31
821 01 Bratislava
ID: 3304958   Dátum zverejnenia: 7.2.2018