Montážny pracovník/-čka

BOVI-RENA s.r.o.

Miesto práce
Pražská 2, Nitra
Termín nástupu
dohodou
860 - 970 EUR/mesiacHodinová mzda na tejto pozícii je 4,50€ + výkonnostná zložka cca. 190€ (podľa počtu zmontovaných kusov), pravidelná štvrťročná prítomnostná odmena 100€, pravidelná ročná odmena.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nenáročná montáž malých dielov z plastu.
Práca v sede, na 2 zmeny (06:00-14:00/14:00-22:00), práca 5 dní v týždni (pondelok - piatok). Na prácu Vás zaškolíme, prax nie je potrebná.

- pravidelná štvrťročná prítomnostná odmena 100€,
- pravidelná ročná odmena,
- finančný príspevok na stravu v hodnote 5€ / bez doplatku zamestnanca,
- práca na 2 zmeny (ranná zmena od 06:00 hod. do 14:00 hod. a poobedná zmena od
14:00 hod. do 22:00 hod.),
- práca 5 dní v týždni (pondelok - piatok),
- prestávka každé 2 hodiny,
- výplata do 15. dňa v mesiaci,
- zaujímavá nenáročná práca v príjemnom a čistom prostredí,
- práca v moderných a klimatizovaných priestoroch,
- v období vianočných sviatkov a Nového roka sa nevyrába
- dobrá dochádzka,
- stabilná a dlhodobá práca.

Zašlite nám Váš životopis, vybraných uchádzačov budeme telefonicky pozývať na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dobrý zrak, manuálna zručnosť, precíznosť a dôslednosť. Na prácu Vás zaškolíme, prax nie je potrebná.

Firma BOVI-RENA, s.r.o. sa už 21 rokov zaoberá tampónovou potlačou a montážou vpichovacích pomôcok pre diabetikov.
Viac sa o nás dozviete na: http://bovirena.eu

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4112872  Dátum zverejnenia: 23.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 860 EUR/mesiac